Главная » Файлы » Бухгалтерские документы / Бухгалтерські документи » Бланки отчетности / бланки звітності

Нова Форма N 17-ОПП. Заява про взяття на облік за неосновним місцем обліку. Додаток 9 до Порядку обліку платників податків і зборів
[ Скачать с сервера (44.0Kb) ] 10.02.2017, 17:40


Зразок бланку (форма шаблону) нової Форми N 17-ОПП. Заява про взяття на облік за неосновним місцем обліку. Додаток 9 до Порядку обліку платників податків і зборів:

Образец бланка (форма шаблона) новой Формы N 17-ОПП. Заявление о постановке на учет по основному месту учета. Приложение 9 к Порядку учета плательщиков налогов и сборов:

Додаток 9
до Порядку обліку платників податків і зборів
(пункт 7.2)

 

 

 

Форма N 17-ОПП


ЗАЯВА*
про взяття на облік за неосновним місцем обліку

 форма 17-опп 

Контролюючий орган за неосновним місцем обліку

Адміністративно-територіальна одиниця, на якій виникають обов'язки щодо подання податкових декларацій (розрахунків, звітів) та/або нарахування, утримання або сплати (перерахування) податків, зборів

код

найменування

код КОАТУУ

назва

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_____________________________
(прізвище, ім'я, по батькові)

___________________
(підпис)

________________________
(дата)

М. П. (за наявності)

 

____________
* Заява про взяття на облік за неосновним місцем обліку може бути подана як до контролюючого органу за неосновним місцем обліку, так і до контролюючого органу за основним місцем обліку.

У разі подання заяви до контролюючого органу за неосновним місцем обліку платник податків у розділі 3 заяви може зазначити контролюючий орган, до якого подається заява, та обрати адміністративно-територіальні одиниці, які обслуговуються таким органом.

У разі подання заяви до контролюючого органу за основним місцем обліку платник податків у розділі 3 заяви може зазначити всі контролюючі органи, у яких бажає стати на облік за неосновним місцем обліку, та обрати адміністартивно-територіальні одиниці, які обслуговуються такими органами.

** Серія та номер паспорта зазначаються лише для фізичних осіб - платників податків, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.


Нравится? Лайкни!


Категория: Бланки отчетности / бланки звітності | Добавил: yurist-online
Просмотров: 694 | Загрузок: 117
Всего комментариев: 0
avatar