Главная » Статьи » Накази Міноборони (Приказы Минобороны)

Наказ МОУ №699 від 20.12.2016. Про затвердження Змін до Інструкції про порядок виплати військовослужбовцям Збройних Сил України підйомної допомоги


МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ


НАКАЗ

20.12.2016
м. Київ
N 699

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
05 січня 2017 р. за N 11/29879

Про затвердження Змін до Інструкції про порядок виплати військовослужбовцям Збройних Сил України підйомної допомоги

Відповідно до статті 9 1 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Інструкції про порядок виплати військовослужбовцям Збройних Сил України підйомної допомоги, затвердженої наказом Міністра оборони України від 22 жовтня 2001 року N 370, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 08 листопада 2001 року за N 940/6131, що додаються.

2. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр оборони України
генерал армії України
С. Т. Полторак
ПОГОДЖЕНО:
 
Міністр соціальної
політики України
А. Рева
Заступник Міністра
фінансів України
С. Марченко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства оборони України
20 грудня 2016 року N 699

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
05 січня 2017 р. за N 11/29879


ЗМІНИ
до Інструкції про порядок виплати військовослужбовцям Збройних Сил України підйомної допомоги

1. Пункт 1 доповнити новими абзацами такого змісту:

"В особливий період та під час проведення антитерористичної операції офіцерам і військовослужбовцям, які проходять службу за контрактом, що переїхали до нового місця служби з одного населеного пункту в інший у зв'язку з призначенням на посади до військових частин, що були сформовані в цей період (та яким не визначено пункту постійної дислокації), зі зміною місця проживання (від пункту попереднього місця проживання до пункту тимчасової дислокації військової частини), підйомна допомога виплачується один раз незалежно від подальшої зміни пункту тимчасової дислокації військової частини.

Якщо місце проживання військовослужбовців, зазначених в абзаці другому цього пункту, не змінилося, підйомна допомога не виплачується. У цьому випадку підйомна допомога виплачується після фактичного переїзду військовослужбовця на постійне місце проживання до пункту тимчасової дислокації військової частини.".

2. У пункті 14 слова "прописка" та "виписка" в усіх відмінках замінити словами "реєстрація" та "зняття з реєстрації" у відповідних відмінках.

3. Пункт 17 викласти в такій редакції:

"17. Підйомна допомога офіцерам і військовослужбовцям, які проходять службу за контрактом (у тому числі на членів сім'ї), у разі призначень їх на посади в екіпажі кораблів і суден, що будуються, переміщень у складі екіпажів цих кораблів і суден з пунктів будівництва в пункти постійної дислокації і змін дислокації кораблів і суден у зв'язку з постановкою їх у ремонт виплачується відповідно до наказів Командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України, узгоджених з Департаментом фінансів Міністерства оборони України, у розмірах, визначених чинним законодавством.".

 

Тимчасово виконуючий обов'язки
директора Департаменту фінансів
Міністерства оборони України
С. Л. Винник


Нравится? Лайкни!Категория: Накази Міноборони (Приказы Минобороны) | Добавил: yurist-online (31.01.2017)
Просмотров: 243
Всего комментариев: 0
avatar