Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Розпорядження КМУ №131-р від 01.03.2017. Про призначення стипендії КМУ видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 1 березня 2017 р. № 131-р 
Київ

Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту

Призначити стипендію Кабінету Міністрів України видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту строком на один рік згідно з додатком.

 

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

 


 

 

 

Додаток 
до розпорядження Кабінету Міністрів України 
від 1 березня 2017 р. № 131-р

СПИСОК 
видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту, яким призначена стипендія Кабінету Міністрів України

 

 

АБРАМЕНКО 
Олександр Володимирович

-

майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу

 

АВРАМЕНКО 
Микола Григорович

-

заслужений тренер України з важкої атлетики, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

 

АЛЕКСЄЄВА 
Ірина Сергіївна

-

провідний тренер штатної команди національної збірної команди України серед інвалідів

 

АЛЕКСЄЄНКО 
Наталя Леонідівна

-

державний тренер штатної команди національної збірної команди України серед інвалідів

 

АМПЛЄЄВА 
Ірина Борисівна

-

ветеран праці

 

БАГІЯНЦ 
Алла Миколаївна

-

майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту СРСР з велосипедного спорту

 

БАНЯС 
Богдан Андрійович

-

провідний фахівець Західного реабілітаційно-спортивного центру із забезпечення функціонування спортивних об’єктів

 

БАРТЛЕВИЧ 
Юлія Миколаївна

-

координатор Української федерації спорту інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату з питань організаційно-правового забезпечення

 

БАХТУРІН 
Геннадій Тимофійович

-

майстер спорту СРСР з лижних гонок, заслужений тренер України з біатлону

 

БЕЛОМОІНА 
Яна Борисівна

-

майстер спорту міжнародного класу з велосипедного спорту

 

БЛИЗНЕЦОВ 
Геннадій Олексійович

-

заслужений майстер спорту СРСР з легкої атлетики

 

БОБРОВА 
Лариса Миколаївна

-

майстер спорту СРСР, майстер спорту СРСР міжнародного класу з гандболу

 

БОЙКО 
Анатолій Григорович

-

заслужений тренер України з легкої атлетики, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

 

БУРИЙ 
Ігор Миколайович

-

заступник начальника Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”

 

ВАРЗАР 
Юлія Вікторівна

-

начальник штатної команди національної збірної команди України із стрільби кульової

 

ВЄЛЄШИН 
Лев Йосипович

-

почесний громадянин м. Дніпропетровська, ветеран праці

 

ВОЛОШИН 
Віталій Михайлович

-

майстер спорту міжнародного класу, державний тренер України з боротьби греко-римської

 

ГАРАЧ 
Наталія Ростиславівна

-

головний спеціаліст відділу організаційного та інформаційного забезпечення Національного комітету спорту інвалідів України

 

ГАШИБАЯЗОВ 
Вячеслав Мелітонович

-

начальник Одеського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”

 

ГРИБАЛЬСЬКИЙ 
Ярослав Володимирович

-

голова правління Львівського обласного відділення Українського фонду реабілітації інвалідів

 

ГРОМОВ 
Олександр Анатолійович

-

директор підприємства “Спортінвест” Української федерації спорту інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату

 

ДЕГТЯРЬОВА 
Марія Гаврилівна

-

заслужений тренер України з плавання синхронного

 

ДЗИГІВСЬКИЙ 
Сергій Анатолійович

-

представник Української федерації спорту інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату з адаптації інфраструктури та спортивних споруд Західного реабілітаційно-спортивного центру

 

ДОВГОДЬКО 
Іван Вікторович

-

заслужений майстер спорту України з веслування академічного

 

ДРИБАС 
Валерій Миколайович

-

майстер спорту СРСР, почесний майстер спорту СРСР, майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное, почесний працівник фізичної культури і спорту

 

ДЯЧЕНКО 
Оксана Леонідівна

-

головний бухгалтер Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”

 

ЖЕЛЯНДІНОВ 
Віктор Савелійович

-

заслужений тренер України з шахів

 

ЖУКОВСЬКА 
Тетяна Костянтинівна

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник Миколаївського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”

 

ЗАЙЦЕВА 
Олена Андріївна

-

президент Української спортивної федерації інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату

 

ЗАМОРСЬКИЙ 
Володимир Степанович

-

заслужений тренер України з баскетболу, ветеран праці

 

ЗАХАРЧЕНКО 
Ірина Михайлівна

-

тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України з важкої атлетики

 

ЗЕМЕЧЕВ 
Олександр Миколайович

-

президент Донецького осередку Спортивної федерації глухих України

 

ЗМІЄВЕЦЬ 
Галина Олександрівна

-

головний бухгалтер Національного комітету спорту інвалідів України

 

ІЛЬКІВ 
Світлана Юріївна

-

провідний фахівець Західного реабілітаційно-спортивного центру

 

КАЛІНСЬКИЙ 
Анатолій Миколайович

-

заслужений тренер України з дзюдо, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

 

КАПЛУНОВСЬКИЙ 
Андрій Олександрович

-

майстер спорту України з боротьби вільної, суддя міжнародної категорії, начальник штатної команди національної збірної команди України з боротьби греко-римської

 

КІРПУЛЯНСЬКИЙ 
Дмитро Костянтинович

-

заслужений майстер спорту України із сучасного п’ятиборства

 

КОБЕЛЬНИК 
Юрій Михайлович

-

заслужений тренер України з фрістайлу

 

КОВАЛЕНКО 
Алла Василівна

-

майстер спорту СРСР, багаторазова рекордсменка СРСР з плавання

 

КОВАЛЕНКО 
Володимир Миколайович

-

заслужений майстер спорту України з шахів, чемпіон світу 2015 року, представник Спортивної федерації глухих України з шахів, інвалід III групи

 

КОЗИРЕВА 
Тамара Семенівна

-

майстер спорту України, заслужений тренер України з легкої атлетики, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

 

КОЗІНА 
Нонна Василівна

-

майстер спорту СРСР міжнародного класу із стрільби із лука

 

КОЛЕСНІК 
Сергій Олександрович

-

тренер-лікар штатної збірної команди України із стрільби кульової, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

 

КОЛОДЯЖНИЙ 
Костянтин Петрович

-

заслужений тренер України з гандболу, відмінник освіти України

 

КОЛУПАЄВ 
Євгеній Федорович

-

майстер спорту з біатлону, майстер спорту з лижних гонок, чемпіон СРСР з біатлону, заслужений тренер України з біатлону

 

КОРЕЦЬКИЙ 
Петро Федорович

-

тренер-масажист штатної команди національної збірної команди України з гімнастики спортивної

 

КРАВЧЕНКО 
Юрій Юрійович

-

начальник Луганського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”

 

КУЛАКОВ 
Іван Петрович

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, голова ревізійної комісії Спортивної федерації глухих України, інвалід III групи

 

КУРАФЄЄВ 
Микола Васильович

-

майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з велосипедного спорту, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

 

ЛАЗАРЕВА 
Тетяна Вікторівна

-

заслужений майстер спорту України з боротьби вільної

 

ЛАНСЬКИЙ 
Володимир Володимирович

-

майстер спорту міжнародного класу із сучасного п’ятиборства

 

ЛЕВЧИЧОВА 
Тамара Василівна

-

майстер спорту СРСР з велосипедного спорту, ветеран праці

 

ЛЕОНЕНКО 
Іван Федорович

-

заслужений тренер СРСР, заслужений тренер України з легкої атлетики

 

ЛЄСЯК 
Євген Вікторович

-

майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

 

ЛІПСНІС 
Раїса Ігнатівна

-

майстер спорту СРСР з легкої атлетики

 

МАСЛАЧКОВА 
Ая Микитівна

-

вчитель фізичної культури спеціалізованої школи імені І. Кудрі № 181 м. Києва, відмінник освіти України

 

МІХАЙ 
Дмитро Валерійович

-

заслужений майстер спорту України з веслування академічного

 

МНОГОЛЄТ 
Віра Миколаївна

-

лікар із спортивної медицини, ветеран праці

 

МОРОЗОВ 
Артем Миколайович

-

заслужений майстер спорту України з веслування академічного

 

МОСКАЛЕНКО 
Олександр Степанович

-

тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України з боротьби вільної

 

НАДТОКА 
Олександр Олександрович

-

заслужений майстер спорту України з веслування академічного

 

НАЗАРЕНКО 
Вікторія Миколаївна

-

генеральний секретар Національної асамблеї інвалідів України

 

НАЛЕЙКІН 
Віктор Сергійович

-

заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

 

НАУХАТЬКО 
Олександр Корнійович

-

заслужений тренер України, головний тренер збірної команди України з боротьби самбо, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

 

П’ЯНИХ 
Олександр Володимирович

-

тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України з гімнастики спортивної

 

ПАНКРАТОВ 
Федір Володимирович

-

майстер спорту СРСР з легкої атлетики

 

ПАРНАК 
Андрій Володимирович

-

тренер-масажист штатної команди національної збірної команди України з боротьби вільної

 

ПЕРЕЛОМОВА 
Ольга Миколаївна

-

майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з гімнастики спортивної

 

ПЕТРОСЮК 
Андрій Миколайович

-

державний тренер штатної команди національної збірної команди України із стрільби кульової, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

 

ПИСАРЕНКО 
Ігор Олександрович

-

майстер спорту СРСР з гімнастики спортивної, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

 

ПІПАН 
Володимир Іванович

-

майстер спорту України, заслужений тренер України з велосипедного спорту

 

ПОВАРОВ 
Віталій Вікторович

-

майстер спорту України із сучасного п’ятиборства, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

 

ПОВХ 
Марія Миколаївна

-

майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдарках і каное

 

ПОВХ 
Роман Федорович

-

заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное

 

ПОКАТІС 
Дар’я Олександрівна

-

майстер спорту міжнародного класу з боротьби сумо, майстер спорту з боротьби вільної, суддя міжнародної категорії, начальник штатної команди національної збірної команди України з боротьби греко-римської

 

РЕЗІНОВА 
Катерина Володимирівна

-

тренер-масажист штатної команди національної збірної команди України з важкої атлетики

 

РОГОЗЯН 
Микола Михайлович

-

майстер спорту СРСР з велосипедного спорту, заслужений тренер України

 

САЛАДУХА 
Ольга Валеріївна

-

бронзова призерка XXX Олімпійських ігор 2012 року та чемпіонату світу 2013 року з легкої атлетики

 

САМБОРСЬКИЙ 
Михайло Миколайович

-

майстер спорту СРСР з легкої атлетики, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, ветеран праці

 

САФРОНОВ 
Радіон Йосипович

-

заслужений тренер України із сучасного п’ятиборства

 

САФРОНОВА 
Раїса Григорівна

-

майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з гімнастики спортивної

 

СІРЕНКО 
Леонід Микитович

-

тренер з велосипедного спорту дитячо-юнацької спортивної школи м. Сєвєродонецька Луганської області

 

СПЕКТОРОВ 
Леонід Григорович

-

заслужений тренер України з гімнастики спортивної, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

 

СТУДЗИНСЬКИЙ 
Анатолій Денисович

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України

 

СУМЦОВ 
Анатолій Аврамович

-

заслужений тренер України із сучасного п’ятиборства

 

СУРОВА 
Алла Сергіївна

-

старший тренер жіночої збірної команди Луганської області з гімнастики спортивної

 

ТАТАРЕНКО 
Валерій Миколайович

-

майстер спорту СРСР з військово-прикладних видів спорту, заслужений тренер України з біатлону, начальник штатної команди національної збірної команди України з біатлону

 

ТИТАРЕНКО 
Ксенія Ігорівна

-

майстер спорту України з плавання синхронного, тренер національної збірної команди України з плавання синхронного

 

ТОБІАС 
Наталія Вікторівна

-

заслужений майстер спорту України з легкої атлетики

 

ТОПЧАНЮК 
Сергій Анатолійович

-

тренер срібної призерки чемпіонату Європи 2016 року Топчанюк Є.С., тренер штатної команди національної збірної команди України з велосипедного спорту серед спортсменів з вадами слуху

 

ТОПЧІЄВА 
Юлія Миколаївна

-

заслужений майстер спорту України з волейболу, чемпіонка Дефлімпійських ігор, член виконкому Спортивної федерації глухих України, представник Спортивної федерації глухих України з шахів, інвалід III групи

 

ТРИТИНИЧЕНКО 
Віктор Іванович

-

ветеран праці

 

УТКІН 
Олександр Якович

-

майстер спорту СРСР з легкої атлетики

 

ЧЕГОДАЄВА 
Наталія Володимирівна

-

головний спеціаліст відділу організаційного та методичного забезпечення Національного комітету спорту інвалідів України

 

ЧЕРНЕНКО 
Людмила Дмитрівна

-

начальник штатної команди національної збірної команди України із стрільби кульової, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

 

ЧИЖОВ 
Борис Миколайович

-

заслужений тренер України з гандболу, старший тренер штатної команди національної збірної команди України з гандболу

 

ШАРПАНСЬКИЙ 
Юхим Абрамович

-

заслужений журналіст України

 

ШЕВЧЕНКО 
Анатолій Степанович

-

заслужений тренер України із сучасного п’ятиборства, тренер чемпіона світу 2015 року із сучасного п’ятиборства Тимощенка П.Ю.

 

ШОКОТА 
Іван Васильович

-

тренер збірної команди України з боулінгу, представник Спортивної федерації глухих України з шахів, інвалід III групи

 

ЯРМОНОВ 
Ігор Петрович

-

заслужений майстер спорту України, срібний призер чемпіонату світу 2016 року з шахів серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, інвалід I групи


Нравится? Лайкни!



Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: pekach (12.03.2017)
Просмотров: 121
Всего комментариев: 0
avatar