Главная » Гостевая книга [ Добавить запись ]

Страницы: 1 2 3 ... 152 153 »
Показано 1-5 из 765 сообщений
+1  
1. Ольга   (08.02.2015 13:28)
Сергей, спасибо вам за юридическую консультацию. Вы один из немногих юристов, предоставляющих бесплатную онлайн помощь, который ответственно поставился к заданному вопросу. По факту вы единственный, кто грамотно, с указанием ссылок на нужные статьи Закона ответил на интересующий меня вопрос. Спасибо за помощь и удачи в вашей практике.
Ответ: Спасибо.

2. Roman   (23.05.2015 22:58) E-mail
Доброго дня! У мене житловий будинок та земельна ділянка біля будинку розміром 10 соток яку давно приватизувала моя бабуся, а я отримав у спадок. Крім цього біля будинку 17 соток не приватизованого городу, яким користуюсь я, а раніше користувались мої предки бл. 100 років . Намагаюсь з своєю сімєю уже приблизно 8 років приватизувати дану земельну діл. ,частину під будівництво житл. буд., частину під сад або ведення селянськ. господарства та все марно, міська рада або не реагує на звернення або пояснює що немає детального плану забудови (немає вулиць в ген. плані міста). Дізнався що на городі на якому саджу картоплю та вирощую фруктовий сад, міська рада видала рішення , а згодом зем. рес. акт на право власності на землю(в 2010) чужій мені людині. Звернувшись в зем. рес. з письмовим зверненням -" НА якій підставі у мене була вилучена зем. діл.?(розм. 5 соток)"- отримав відповідь , " На підставі акту про користування зем. ділянки!"- копію долучили. В акті надруковано що нібито я добровільно відмовляюсь від користування зем. ділянкою і не перешкоджатиму у веденні будівництва і стоїть нібито мій підпис.(фальшивий підпис). Вчора приїзджав власник зем. ділянки в супроводі з міліцією -позначив межі і сказав що через тиждень буде розпочинати будівництво. Шкода мого саду:( Я уже неодноразово звертався в міліцію ,прокуратуру в міську раду- все марно! З юристом радився- сказав що буде дорого судитися і нема гарантії що я відсуджу. От і не знаю як мені поступати, Прошу порадити!
Ответ: Відповідь надіслав на пошту

3. Анастасия   (27.05.2015 11:38) E-mail
Здравствуте! такая вот неожиданная и непредсказуемая ситуация: Купили б/у авто по справке-счет в автосалоне.При попытке поставить на учет в одном МРЕО эксперт сказал что есть подозрение на вареные номера кузова.Позвонили в салон,нам уперто доказывали что машина не вареная,сказали туда то-к тому то подьехать поставить На учет,поставили без эксперта. Для личного интереса таки прошли эксперта и нам доказали что не чистая машина.По справке-счет была написана не та сумма за которую купили (а намного меньше)Как теперь поступить что б машину не забрали и не возникли множество проблем из-за нее?
Ответ: Ответ можете найти в почте

4. Марина   (27.05.2015 15:26) E-mail
Пришол мастер чинить швейную машинку,влез в мотор и спалил его.Забрал на ремонт,но его никто не ремонтирует,он"кормит нас завтраками". Он согласен отдать свой мотор ,от какой то старой машинки,а тот заберет себе... но я хочу свой исправный мотор. Могу ли я потребовать оплату ремонта мотора у другого специалиста,а в залог пока мой не справят ,пользоваться его мотором? Пожалуйста,можно какие то юридические ссылки для распечатки.
Ответ: Добрый день, есть ли какие-то документы, подтверждающие выполнение работ мастером (договор, дефектный акт, акт-приема передачи)?

5. Тетяна   (27.05.2015 15:33) E-mail
Добрий день,скажіть чи можу я змінити фамілію сина без згоди його біологічного батька? Якщо в мене така ситуація-Я родила сина в 16 років,з його біо татом прожили 1,5 роки,син записаний на його фамілію,але я проживаю з іншим чоловіком ми офіційно одружені,з біо татом не спілкуємось на аліменти я не подавала,сину зараз 6 років він називає мого чоловіка татом. Чи можна якось вирішити це питання?
з біо татом одружені не були
Ответ: Доброго дня. Питання зміни призвіща дитини вирішується відповідно до ст. 148 Сімейного кодексу України:

1. У разі зміни прізвища обома батьками змінюється прізвище дитини, яка не досягла семи років.

2. У разі зміни прізвища обома батьками прізвище дитини, яка досягла семи років, змінюється за її згодою.

3. У разі зміни прізвища одного з батьків прізвище дитини може бути змінене за згодою обох батьків та за згодою дитини, яка досягла семи років.

4. За заявою батьків або одного з них, якщо другий помер, оголошений померлим, визнаний недієздатним або безвісно відсутнім, дитині, яка не досягла чотирнадцяти років та якій при реєстрації народження присвоєне прізвище одного з батьків, може бути змінено прізвище на прізвище другого з батьків.

{Статтю 148 доповнено частиною згідно із Законом № 524-V від 22.12.2006}

5. У разі заперечення одним із батьків щодо зміни прізвища дитини спір між ними щодо такої зміни може вирішуватися органом опіки та піклування або судом. При вирішенні спору беруться до уваги виконання батьками своїх обов'язків щодо дитини, а також інші обставини, які засвідчують відповідність зміни прізвища інтересам дитини.