Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Розпорядження КМУ №348-р від 24.05.2017. Про затвердження переліку спроможних об’єднаних  територіальних громад, у яких відбулися перші вибори


Распоряжение КМУ №348-р от 24.05.2017. Об утверждении перечня способных объединенных территориальных общин, в которых состоялись первые выборы депутатов сельского, поселкового, городского совета и соответствующего сельского, поселкового, городского головы в 2016 году

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24 травня 2017 р. № 348-р

Київ

Про затвердження переліку спроможних об’єднаних 
територіальних громад, у яких відбулися перші вибори 
депутатів сільської, селищної, міської ради та відповідного 
сільського, селищного, міського голови у 2016 році

Відповідно до підпункту 1 пункту 5 розділу IV “Прикінцеві положення” Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” затвердити перелік спроможних об’єднаних територіальних громад, у яких відбулися перші вибори депутатів сільської, селищної, міської ради та відповідного сільського, селищного, міського голови у 2016 році, що додається.

Прем’єр-міністр України                                                     В. ГРОЙСМАН

Інд. 71

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 24 травня 2017 р. № 348-р

ПЕРЕЛІК 
спроможних об’єднаних територіальних громад, у яких відбулися 
перші вибори депутатів сільської, селищної, міської ради та відповідного 
сільського, селищного, міського голови у 2016 році

Назва спроможної об’єднаної територіальної громади

Назва населеного пункту — адміністративного центру спроможної об’єднаної територіальної громади

Назва району, до якого входить адміністративний центр спроможної об’єднаної територіальної громади

Вінницька область

1.    

Барська

м. Бар

Барський район

2.    

Джулинська

с. Джулинка

Бершадський район

3.    

Вороновицька

смт Вороновиця

Вінницький район

4.    

Сокиринецька

с. Хижинці

—“—

5.    

Северинівська

с. Северинівка

Жмеринський район

6.    

Дашівська

смт Дашів

Іллінецький район

7.    

Іллінецька

м. Іллінці

—“—

8.    

Ковалівська

с. Ковалівка

Немирівський район

9.    

Мельниківська

с. Мельниківці

—“—

10.  

Немирівська

м. Немирів

—“—

11.  

Ситковецька

смт Ситківці

—“—

12.  

Райгородська

с. Райгород

—“—

13.  

Оратівська

смт Оратів

Оратівський район

14.  

Вапнярська

смт Вапнярка

Томашпільський район

15.  

Томашпільська

смт Томашпіль

—“—

16.  

Тульчинська

м. Тульчин

Тульчинський район

17.  

Шпиківська

смт Шпиків

—“—

18.  

Жданівська

с. Війтівці

Хмільницький район

19.  

Бабчинецька

с. Бабчинці

Чернівецький район

Волинська область

20.  

Литовезька

с. Литовеж

Іваничівський район

21.  

Павлівська

с. Павлівка

—“—

22.  

Поромівська

с. Поромів

—“—

23.  

Дубівська

с. Дубове

Ковельський район

24.  

Люблинецька

смт Люблинець

—“—

25.  

Поворська

с. Поворськ

—“—

26.  

Княгининівська

с. Княгининок

Луцький район

27.  

Прилісненська

с. Прилісне

Маневицький район

28.  

Заболоттівська

смт Заболоття

Ратнівський район

29.  

Шацька

смт Шацьк

Шацький район

Дніпропетровська область

30.  

Васильківська

смт Васильківка

Васильківський район

31.  

Аулівська

смт Аули

Криничанський район

32.  

Божедарівська

смт Божедарівка

—“—

33.  

Криничанська

смт Кринички

—“—

34.  

Новопавлівська

с. Новопавлівка

Межівський район

35.  

Чкаловська

с. Чкалове

Нікопольський район

36.  

Великомихайлівська

с. Великомихайлівка

Покровський район

37.  

Маломихайлівська

с. Маломихайлівка

—“—

38.  

Покровська

смт Покровське

—“—

39.  

Вишнівська

смт Вишневе

П’ятихатський район

40.  

Лихівська

смт Лихівка

—“—

41.  

Роздорська

смт Роздори

Синельниківський район

42.  

Софіївська

смт Софіївка

Софіївський район

43.  

Мирівська

с-ще Мирове

Томаківський район

44.  

Томаківська

смт Томаківка

—“—

45.  

Царичанська

смт Царичанка

Царичанський район

46.  

Гречаноподівська

с. Гречані Поди

Широківський район

47.  

Новолатівська

с. Новолатівка

—“—

48.  

Варварівська

с. Варварівка

Юр’ївський район

Донецька область

49.  

Соледарська

м. Соледар

Бахмутський район

50.  

Іллінівська

с. Іллінівка

Костянтинівський район

51.  

Миколаївська

м. Миколаївка

Слов’янський район

Житомирська область

52.  

Баранівська

м. Баранівка

Баранівський район

53.  

Довбиська

смт Довбиш

—“—

54.  

Семенівська

с. Семенівка

Бердичівський район

55.  

Брусилівська

смт Брусилів

Брусилівський район

56.  

Барашівська

с. Бараші

Ємільчинський район

57.  

Станишівська

с. Станишівка

Житомирський район

58.  

Горщиківська

с. Горщик

Коростенський район

59.  

Ушомирська

с. Ушомир

—“—

60.  

Коростишівська

м. Коростишів

Коростишівський район

61.  

Лугинська

смт Лугини

Лугинський район

62.  

Чоповицька

смт Чоповичі

Малинський район

63.  

Городницька

смт Городниця

Новоград-Волинський район

64.  

Чижівська

с. Чижівка

—“—

65.  

Білокоровицька

с. Білокоровичі

Олевський район

66.  

Олевська

м. Олевськ

—“—

67.  

Андрушківська

с. Андрушки

Попільнянський район

68.  

Квітнева

с. Квітневе

—“—

69.  

Корнинська

смт Корнин

—“—

70.  

Попільнянська

смт Попільня

—“—

71.  

Миропільська

смт Миропіль

Романівський район

72.  

Хорошівська

смт Хорошів

Хорошівський район

73.  

Вільська

с. Вільськ

Черняхівський район

74.  

Краснопільська

с. Краснопіль

Чуднівський район

Закарпатська область

75.  

Полянська

с. Поляна

Свалявський район

Запорізька область

76.  

Осипенківська

с. Осипенко

Бердянський район

77.  

Біленьківська

с. Біленьке

Запорізький район

78.  

Долинська

с. Долинське

—“—

79.  

Комишуваська

смт Комишуваха

Оріхівський район

80.  

Малотокмачанська

с. Мала Токмачка

—“—

81.  

Таврійська

с. Таврійське

—“—

82.  

Ботіївська

с. Ботієве

Приазовський район

83.  

Гірсівська

с. Гірсівка

—“—

84.  

Приморська

м. Приморськ

Приморський район

85.  

Остриківська

с. Остриківка

Токмацький район

Івано-Франківська область

86.  

Білоберізька

с. Білоберізка

Верховинський район

87.  

Більшівцівська

смт Більшівці

Галицький район

88.  

Витвицька

с. Витвиця

Долинський район

89.  

Матеївецька

с. Матеївці

Коломийський район

90.  

Нижньовербізька

с. Нижній Вербіж

—“—

91.  

П’ядицька

с. П’ядики

—“—

92.  

Космацька

с. Космач

Косівський район

93.  

Тлумацька

м. Тлумач

Тлумацький район

Київська область

94.  

Пісківська

смт Пісківка

Бородянський район

Кіровоградська область

95.  

Соколівська

с. Соколівське

Кіровоградський район

96.  

Новоукраїнська

м. Новоукраїнка

Новоукраїнський район

97.  

Великоандрусівська

с. Велика Андрусівка

Світловодський район

Луганська область

98.  

Чмирівська

с. Чмирівка

Старобільський район

Львівська область

99.  

Ходорівська

м. Ходорів

Жидачівський район

100.       

Жовтанецька

с. Жовтанці

Кам’янка-Бузький район

101.       

Мостиська

м. Мостиська

Мостиський район

102.       

Судововишнянська

м. Судова Вишня

—“—

103.       

Шегинівська

с. Шегині

—“—

104.       

Давидівська

с. Давидів

Пустомитівський район

105.       

Нижанковицька

смт Нижанковичі

Старосамбірський район

Миколаївська область

106.       

Благодатненська

с. Благодатне

Арбузинський район

107.       

Баштанська

м. Баштанка

Баштанський район

108.       

Коблівська

с. Коблеве

Березанський район

109.       

Веселинівська

смт Веселинове

Веселинівський район

110.       

Воскресенська

смт Воскресенське

Вітовський район

111.       

Галицинівська

с. Галицинове

—“—

112.       

Шевченківська

с. Шевченкове

—“—

113.       

Бузька

с. Бузьке

Вознесенський район

114.       

Олександрівська

смт Олександрівка

—“—

115.       

Прибужанівська

с. Прибужани

—“—

116.       

Доманівська

смт Доманівка

Доманівський район

117.       

Мостівська

с. Мостове

—“—

118.       

Веснянська

с-ще Весняне

Миколаївський район

119.       

Михайлівська

с. Михайлівка

—“—

120.       

Нечаянська

с. Нечаяне

—“—

121.       

Ольшанська

смт Ольшанське

—“—

122.       

Куцурубська

с. Куцуруб

Очаківський    район

123.       

Чорноморська

с. Чорноморка

—“—

124.       

Кам’яномостівська

с-ще Кам’яний Міст

Первомайський район

Одеська область

125.       

Затишанська

смт Затишшя

Захарівський район

126.       

Коноплянська

с. Конопляне

Іванівський район

127.       

Ширяївська

смт Ширяєве

Ширяївський район

Полтавська область

128.       

Сергіївська

с. Сергіївка

Гадяцький район

129.       

Засульська

с. Засулля

Лубенський район

130.       

Великосорочинська

с. Великі Сорочинці

Миргородський район

131.       

Решетилівська

смт Решетилівка

Решетилівський район

132.       

Новоаврамівська

с. Новоаврамівка

Хорольський район

133.       

Скороходівська

смт Скороходове

Чутівський район

Рівненська область

134.       

Боремельська

с. Боремель

Демидівський район

135.       

Мирогощанська

с. Мирогоща Друга

Дубенський район

136.       

Привільненська

с. Привільне

—“—

137.       

Смизька

смт Смига

—“—

138.       

Висоцька

с. Висоцьк

Дубровицький район

139.       

Локницька

с. Локниця

Зарічненський район

140.       

Деражненська

с. Деражне

Костопільський район

141.       

Пісківська

с. Пісків

—“—

142.       

Млинівська

смт Млинів

Млинівський район

143.       

Острожецька

с. Острожець

—“—

144.       

Козинська

с. Козин

Радивилівський район

145.       

Крупецька

с. Крупець

—“—

146.       

Радивилівська

м. Радивилів

—“—

Сумська область

147.       

Миколаївська

смт Миколаївка

Білопільський район

148.       

Кириківська

смт Кириківка

Великописарівський район

149.       

Шалигинська

смт Шалигине

Глухівський район

150.       

Миропільська

с. Миропілля

Краснопільський район

151.       

Недригайлівська

смт Недригайлів

Недригайлівський район

152.       

Грунська

с. Грунь

Охтирський район

153.       

Зноб-Новгородська

смт Зноб-Новгородське

Середино-Будський район

154.       

Бездрицька

с. Бездрик

Сумський район

155.       

Миколаївська

с. Миколаївка

—“—

156.       

Нижньосироватська

с. Нижня Сироватка

—“—

157.       

Хотінська

смт Хотінь

—“—

158.       

Боромлянська

с. Боромля

Тростянецький район

159.       

Дружбівська

м. Дружба

Ямпільський район

Тернопільска область

160.       

Більче-Золотецька

с. Більче-Золоте

Борщівський район

161.       

Борщівська

м. Борщів

—“—

162.       

Трибухівська

с. Трибухівці

Бучацький район

163.       

Гримайлівська

смт Гримайлів

Гусятинський район

164.       

Коцюбинська

с. Коцюбинці

—“—

165.       

Вишнівецька

смт Вишнівець

Збаразький район

166.       

Чернихівецька

с. Чернихівці

—“—

167.       

Залозецька

смт Залізці

Зборівський район

168.       

Борсуківська

с. Борсуки

Лановецький район

169.       

Великодедеркальська

с. Великі Дедеркали

Шумський район

Харківська область

170.       

Старосалтівська

смт Старий Салтів

Вовчанський район

171.       

Мереф’янська

м. Мерефа

Харківський район

172.       

Роганська

смт Рогань

—“—

173.       

Чкаловська

смт Чкаловське

Чугуївський район

Херсонська область

174.       

Музиківська

с. Музиківка

Білозерський район

175.       

Гладківська

с. Гладківка

Голопристанський район

176.       

Каланчацька

смт Каланчак

Каланчацький район

177.       

Мирненська

смт Мирне

—“—

178.       

Зеленопідська

с-ще Зелений Під

Каховський район

179.       

Тавричанська

с. Тавричанка

—“—

180.       

Великокопанівська

с. Великі Копані

Олешківський район

181.       

Асканія-Нова

смт Асканія-Нова

Чаплинський район

182.       

Присиваська

с. Григорівка

—“—

183.       

Хрестівська

с. Хрестівка

—“—

184.       

Чаплинська

смт Чаплинка

—“—

Хмельницька область

185.       

Гуківська

с. Гуків

Чемеровецький район

186.       

Чемеровецька

смт Чемерівці

—“—

187.       

Ленковецька

с. Ленківці

Шепетівський район

188.       

Судилківська

с. Судилків

—“—

Черкаська область

189.       

Стеблівська

смт Стеблів

Корсунь-Шевченківський район

190.       

Набутівська

с. Набутів

—“—

191.       

Тальнівська

м. Тальне

Тальнівський район

Чернівецька область

192.       

Вашківецька

м. Вашківці

Вижницький район

193.       

Вижницька

м. Вижниця

—“—

194.       

Тереблеченська

с. Тереблече

Глибоцький район

195.       

Красноїльська

смт Красноїльськ

Сторожинецький район

196.       

Сторожинецька

м. Сторожинець

—“—

197.       

Чудейська

с. Чудей

—“—

Чернігівська область

198.       

Батуринська

м. Батурин

Бахмацький район

199.       

Остерська

м. Остер

Козелецький район

200.       

Коропська

смт Короп

Коропський район

201.       

Корюківська

м. Корюківка

Корюківський район

202.       

Лосинівська

смт Лосинівка

Ніжинський район

203.       

Мринська

с. Мрин

Носівський район

204.       

Носівська

м. Носівка

—“—

205.       

Сновська

м. Сновськ

Сновський район

206.       

Гончарівська

смт Гончарівське

Чернігівський район

207.       

Іванівська

с. Іванівка

—“—

208.       

Михайло-Коцюбинська

смт Михайло-Коцюбинське

—“—


Нравится? Лайкни!



Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: pekach (25.05.2017)
Просмотров: 149
Всего комментариев: 0
avatar