Главная » Файлы » Другие образцы / Інші зразки » Інше / Другое

Додаток 4 до Ліцензійних умов. Відомості про наявність нормативно-правової бази, що забезпечує надання відповідних видів послуг у галузі
[ Скачать с сервера (18.5 Kb) ] 23.11.2016, 22:04


Зразок бланку (приклад шаблону) Додатку 4 до Ліцензійних умов. Відомості про наявність нормативно-правової бази, що забезпечує надання відповідних видів послуг у галузі криптографічного захисту інформації (крім послуг електронного цифрового підпису) та технічного захисту інформації: 

Образец бланка (пример шаблона) Приложения 4 к Лицензионным условиям. Сведения о наличии нормативно-правовой базы, обеспечивающей предоставление соответствующих видов услуг в области криптографической защиты информации (кроме услуг электронной цифровой подписи) и технической защиты информации:

Додаток 4
до Ліцензійних умов

ВІДОМОСТІ
про наявність нормативно-правової бази, що забезпечує надання відповідних видів послуг у галузі криптографічного захисту інформації (крім послуг електронного цифрового підпису) та технічного захисту інформації

Наявність нормативно-правової бази, що забезпечує надання відповідного виду послуг у галузі криптографічного захисту інформації, згідно з пунктом 22 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг у галузі криптографічного захисту інформації (крім послуг електронного цифрового підпису) та технічного захисту інформації за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, підтверджую*.

Наявність нормативно-правової бази, що забезпечує надання відповідного виду послуг у галузі технічного захисту інформації, згідно з пунктом 40 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг у галузі криптографічного захисту інформації (крім послуг електронного цифрового підпису) та технічного захисту інформації за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, підтверджую**.

 

 

________________________
(найменування посади заявника)

_______________
(підпис)

________________
(ініціали, прізвище)

_____ ___________ 20___ р.

 

____________
* Зазначається у разі подання заяви про отримання ліцензії в частині провадження господарської діяльності з надання послуг у галузі криптографічного захисту інформації (крім послуг електронного цифрового підпису).

** Зазначається у разі подання заяви про отримання ліцензії в частині провадження господарської діяльності з надання послуг у галузі технічного захисту інформації.


Нравится? Лайкни!


Категория: Інше / Другое | Добавил: yurist-online
Просмотров: 496 | Загрузок: 50
Всего комментариев: 0
avatar