Главная » Файлы » Другие образцы / Інші зразки » Інше / Другое

Форма N 5-ФК (зведена) (річна) Зведений звіт  про діяльність дитячо-юнацьких спортивних шкіл (спеціалізованих  дитячо-юнацьких шкіл)
[ Скачать с сервера (85.0 Kb) ] 18.04.2017, 12:53


Зразок бланку (приклад шаблону) форми N 5-ФК (зведена) (річна) Зведений звіт про діяльність дитячо-юнацьких спортивних шкіл (спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву):

Образец бланка (пример шаблона) формы N 5-ФК (сводная) (годовая) Сводный отчет о деятельности детско-юношеских спортивных школ (специализированных детско-юношеских школ олимпийского резерва):

Затверджено 
Наказ Міністерства молоді та спорту України 
07.03.2017 N 946

Зареєстровано 
в Міністерстві юстиції України 
26 березня 2017 р. за N 401/30269

Інструкція 
щодо заповнення форми звітності N 5-ФК (зведена) (річна) "Зведений звіт 
про діяльність дитячо-юнацьких спортивних шкіл (спеціалізованих 
дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву)"

I. Загальні положення

1. Звітність за формою N 5-ФК (зведена) (річна) "Зведений звіт про діяльність дитячо-юнацьких спортивних шкіл (спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву)" (далі - зведений звіт) поширюється на:

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, структурні підрозділи з фізичної культури та спорту обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій;

всеукраїнські фізкультурно-спортивні товариства "Динамо", "Колос", "Спартак", "Україна" та їх осередки в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі (далі - осередки всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств);

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його філії - Кримське республіканське, обласні, Київське та Севастопольське міські відділення з фізичного виховання та спорту (далі - філії Комітету);

Український центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт".

2. Зведений звіт складають:

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, структурні підрозділи з фізичної культури та спорту обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій;

Комітет з питань фізичної культури і спорту Міністерства освіти і науки України;

філії Комітету;

всеукраїнські фізкультурно-спортивні товариства "Динамо", "Колос", "Спартак", "Україна";

осередки всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств;

Український центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт".

ІІ. Порядок та строки подання зведеного звіту

1. Зведений звіт на підставі звітів за формою N 5-ФК (річна) "Звіт дитячо-юнацької спортивної школи (спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву)" (далі - форма N 5-ФК (річна)) станом на 31 грудня поточного року складають і подають відповідно до цієї Інструкції не пізніше 25 січня року, наступного за звітним:

осередки всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств "Динамо", "Колос", "Спартак", "Україна" - всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариствам "Динамо", "Колос", "Спартак", "Україна" та Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, структурним підрозділам з фізичного виховання та спорту обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій;

філії Комітету - Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, структурним підрозділам з фізичного виховання та спорту обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, структурні підрозділи з фізичної культури та спорту обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій складають зведений звіт щодо всіх ДЮСШ та СДЮСШОР регіону на підставі звітів за формою N 5-ФК (річна) та зведених звітів за формою N 5-ФК (зведена) (річна) осередків всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств і філій Комітету та подають до 10 лютого року, наступного за звітним:

Міністерству молоді та спорту України (департамент олімпійського спорту) в електронному та паперовому вигляді;

територіальним органам державної статистики в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

Всеукраїнські фізкультурно-спортивні товариства, Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України складають зведений звіт на підставі звітів за формою N 5-ФК (річна) та зведених звітів за формою N 5-ФК (зведена) (річна) осередків всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств та філій Комітету, а також Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" та подають до 10 лютого року, наступного за звітним, в електронному та паперовому вигляді:

Міністерству молоді та спорту України (департамент олімпійського спорту).

Міністерство молоді та спорту України (департамент олімпійського спорту) забезпечує подання Державній службі статистики України зведеної інформації по Україні та регіонах до 10 березня року, наступного за звітним.

2. Зведений звіт заповнюється державною мовою.

У зведеному звіті повинні бути заповнені всі показники. У разі відсутності якогось із показників ставиться прочерк.

Дані заповнюються у тих одиницях виміру, які вказані у формі.

Зведений звіт підписується керівником організації (органу), що звітує, та виконавцем, які є відповідальними за достовірність інформації і своєчасність її подання, та скріплюється печаткою.

3. Про помилки, виявлені виконавцем у поданому зведеному звіті, адресат повідомляється негайно.

ІІІ. Порядок складання зведеного звіту

При заповненні адресної частини та показників зведеного звіту використовуються узагальнені дані статистичних звітів за формою N 5-ФК (річна), бухгалтерська та галузева нормативно-технічна документація, інші акти органів державного управління тощо.

IV. Заповнення розділу І
"Основні показники роботи спортивних відділень 
ДЮСШ, СДЮСШОР"

1. У цьому розділі наводяться дані про роботу спортивних шкіл України, заснованих організаціями та органами, що наведені в графі А, та спортивних відділень за видами спорту.

2. Підсумковий рядок 1 "УСЬОГО" за кожною із граф 1-53 формується із суми рядків 2-8 цього розділу і дорівнює сумі рядків 9-11.

3. У рядках 2-8 наводиться підсумок даних звітів за формою N 5-ФК (річна), включаючи дані про спортивні школи для інвалідів і спортивні школи, в яких займаються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

У рядку 1.1 з рядка 1 зазначаються дані щодо спортивних шкіл для інвалідів.

У рядку 1.2 з рядка 1 зазначаються дані щодо спортивних шкіл, в яких займаються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

4. У рядках 9-11 інформація, наведена в рядку 1, розподіляється за видами спорту (олімпійські, неолімпійські, для інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, слуху та розумового і фізичного розвитку).

Підсумок даних рядків 9-11 за всіма графами дорівнює даним графи 1.

Підсумок даних рядків 9.1, 9.2, 9... за всіма графами дорівнює даним графи 9, аналогічно - за графами 10, 11.

5. Перелік відділень за видами спорту (рядки 9.1-9 ..., 10.1-10..., 11.1-11...) наводиться в алфавітному порядку згідно з наказом Міністерства молоді та спорту України від 11 березня 2015 року N 639 "Про затвердження Реєстру визнаних видів спорту в Україні" (зі змінами).

Дані граф 1-53 за всіма рядками формуються на підставі відповідних даних звітів за формою N 5-ФК (річна).

V. Заповнення розділу ІІ "Зведені дані по спортивних школах"

1. У цьому розділі наводяться зведені дані про роботу ДЮСШ, СДЮСШОР.

2. Підсумковий рядок 1 "УСЬОГО" за кожною із граф 1-31 формується із суми усіх рядків 2-8.

У рядку 1.1 з рядка 1 зазначаються дані щодо спортивних шкіл для інвалідів.

У рядку 1.2 з рядка 1 зазначаються дані щодо спортивних шкіл, в яких займаються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

3. У графі 1 зазначається загальна кількість ДЮСШ, СДЮСШОР.

У графах 2, 3 наводиться кількість ДЮСШ та СДЮСШОР за всіма рядками.

Графа 1 дорівнює сумі граф 2-3 за всіма рядками.

Графа 1 дорівнює сумі граф 4-7 за всіма рядками.

Графа 1 дорівнює сумі граф 8-10 за всіма рядками.

4. Дані граф 1-30 цього розділу за всіма рядками формуються на підставі відповідних даних звітів за формою N 5-ФК (річна) та зведених звітів за формою N 5-ФК (зведена) (річна), які сформовані регіональними радами фізкультурно-спортивних товариств та філіями Комітету.

Директор департаменту олімпійського спорту Р.Я. Вірастюк


Нравится? Лайкни!


Категория: Інше / Другое | Добавил: pekach
Просмотров: 978 | Загрузок: 51
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar