Главная » Файлы » Другие образцы / Інші зразки » Інше / Другое

Інформаційна картка до Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) / ТЕХНІЧНИЙ ОПИС
17.02.2017, 17:34


Зразок бланку (форма шаблону) Інформаційної картки до Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) / ТЕХНІЧНИЙ ОПИС:

Образец бланка (форма шаблона) Информационной карточки к Сертификату внешнего независимого оценивания (ВНО) / ТЕХНИЧЕСКОЕ ОПИСАНИЕ:

(зразок)

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки України
10 січня 2017 року N 25

 

УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА
ДО СЕРТИФІКАТА ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

N _____________

 
ШТРИХ-КОД

 

 

 

PIN-код ______

 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ 20__ року

Назва навчального предмета; рівень складності завдань (за наявності)

Номер облікового запису у відомості результатів зовнішнього незалежного оцінювання

Набрано тестових балів із максимально можливої кількості

Результат зовнішнього незалежного оцінювання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Директор Українського центру
оцінювання якості освіти

(зображення підпису директора)

 
_________________
(ініціали, прізвище)

 

(зображення відбитка
печатки Українського центру
оцінювання якості освіти)

 

Інформаційна картка дійсна в разі пред'явлення Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання N _________. Достовірність даних про результати зовнішнього незалежного оцінювання можна перевірити у відповідному реєстрі в Єдиній державній електронній базі з питань освіти або на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

       
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки України
10 січня 2017 року N 25

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
27 січня 2017 р. за N 120/29988

 

 

 

 

 

 

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС
Інформаційної картки до Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання

Інформаційна картка до Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (далі - Інформаційна картка) виготовляється на білому аркуші паперу розміром 210 х 297 мм.

На титулі Інформаційної картки по центру надруковано у трьох рядках:

"УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА
ДО СЕРТИФІКАТА ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ".

У четвертому рядку в центрі зазначається номер Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

У п'ятому рядку розміщуються: ліворуч - штрих-код доступу до інформації про проходження особою зовнішнього незалежного оцінювання, що знаходиться в базі даних учасників і результатів зовнішнього незалежного оцінювання Українського центру оцінювання якості освіти, праворуч - PIN-код.

В основній частині Інформаційної картки в шостому рядку надруковано "РЕЗУЛЬТАТИ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ 20__ РОКУ" із зазначенням року проведення зовнішнього незалежного оцінювання, нижче подається таблиця результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що складається з чотирьох граф.

У першій графі таблиці зазначаються назви навчальних предметів (із зазначенням (за наявності) рівнів складності завдань), вибраних особою для проходження зовнішнього незалежного оцінювання під час реєстрації. У другій графі - номер облікового запису у відомості результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета. У третій графі вказується цифрами кількість тестових балів, набраних особою за виконання сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета. У четвертій графі - результати зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100 - 200 балів (цифрами та словами).

У разі необхідності в таблиці результатів зовнішнього незалежного оцінювання може бути вказана інша інформація:

якщо особа не набрала мінімальної кількості (суми) балів, які за виконання сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання може отримати учасник зовнішнього незалежного оцінювання з мінімальним рівнем знань, необхідним для участі в конкурсі на зарахування до вищого навчального закладу (поріг "склав/не склав"), у четвертій графі робиться запис "Не склав(ла)";

якщо результат особи було анульовано, у третій графі проставляється умовне позначення "* * *", у четвертій графі - запис "Результат анульовано";

якщо особа не взяла участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з певного навчального предмета, навпроти його назви у третій графі проставляється умовне позначення "* * *", у четвертій графі робиться запис "Не з'явився(лася)".

У наступних двох рядках зазначається "Директор Українського центру оцінювання якості освіти", праворуч розміщуються зображення підпису директора та відбитка печатки Українського центру оцінювання якості освіти, вказуються ініціали та прізвище директора.

У нижній частині Інформаційної картки розміщено текст "Інформаційна картка дійсна в разі пред'явлення Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання N __________. Достовірність даних про результати зовнішнього незалежного оцінювання можна перевірити у відповідному реєстрі в Єдиній державній електронній базі з питань освіти або на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.".

Директор департаменту
вищої освіти

О. І. Шаров


Нравится? Лайкни!


Категория: Інше / Другое | Добавил: yurist-online
Просмотров: 981 | Загрузок: 0
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar