Главная » Файлы » Другие образцы / Інші зразки » Інше / Другое

Маршрутна картка пішого патруля. Додаток 11 до Положення про організацію та несення служби з охорони дипломатичних представництв
25.03.2016, 22:27


Додаток 11
до Положення про організацію та несення служби з охорони дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних організацій в Україні військовими частинами і підрозділами Національної гвардії України
(пункт 5 глави 1 розділу IV)

Зразок бланка (форма шаблону) картки:

 

 

 

 

 

Маршрутна картка
пішого патруля N ____

Схема (малюнок) району
виконання службових завдань

 

 

 

 

 

 

 

Примітки:

1. На схемі маршрутної картки пішого патруля відображаються: маршрут руху патруля, об'єкти, що охороняються, органи правопорядку (територіальні органи поліції, пункти охорони публічної безпеки і порядку, органи та підрозділи, залучені до охорони публічної безпеки і порядку в системі єдиної дислокації), сусідні маршрути (пости охорони порядку) згідно з єдиною дислокацією.

2. В описовій частині розкриваються інформація, зазначена на схемі, обов'язки осіб військового наряду та погодинний графік патрулювання, точка обігріву.

3. Крім того, в описовій частині зазначаються номери телефонів екстрених служб, органів та підрозділів, залучених у системі єдиної дислокації.


Нравится? Лайкни!


Категория: Інше / Другое | Добавил: yurist-online
Просмотров: 1057 | Загрузок: 0
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar