Главная » Файлы » Другие образцы / Інші зразки » Інше / Другое

Пояснювальна записка до звіту про надходження та використання коштів, отриманих від оренди рухомого військового майна
26.04.2017, 09:39


Зразок бланку (приклад шаблону) Пояснювальної записки до звіту про надходження та використання коштів, отриманих від оренди рухомого військового майна:

 

Образец бланка (пример шаблона) Пояснительной записки к отчету о поступлении и использовании средств, полученных от аренды движимого военного имущества

Додаток 3
до Інструкції про організацію передачі в оренду та укладення договорів оренди рухомого військового майна
(пункт 1 розділу VII)

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до звіту про надходження та використання коштів, отриманих від оренди рухомого військового майна

____
(найменування військової частини)

за ____ квартал 20__ року

1. Станом на __ __ 20__ на обліку військової частини _ обліковується ___ договорів оренди рухомого військового майна загальною кількістю _____.

2. З початку року станом на __ __ 20__ зареєстровано ____ договорів оренди рухомого військового майна загальною кількістю _____, з них:

взято на облік від військових частин ____ договорів загальною кількістю _____;

укладено нових договорів оренди ____ загальною кількістю _____.

У тому числі протягом ____ кварталу 20__ року зареєстровано договорів оренди рухомого військового майна загальною кількістю ____, з них:

взято на облік _____ договорів загальною кількістю _____

(окремо по кожному договору: N договору, строк дії (з ___ до ___), найменування орендаря, кількість майна ____ (комплектів), балансоутримувач (військова частина), від кого прийнято майно);

укладено нових договорів оренди _____ загальною кількістю _____

(окремо по кожному договору: N договору, строк дії (з ___ до ___),

найменування орендаря, кількість майна ____ (комплектів), балансоутримувач (військова частина) N і дата дозволу структурного підрозділу).

3. З початку року станом на __ __ 20__ розірвано (передано) договорів оренди рухомого військового майна загальною кількістю ____, з них:

передано військовими частинами договорів загальною кількістю ____;

розірвано договорів оренди загальною кількістю ____.

У тому числі протягом ____ кварталу 20__ року розірвано (передано) договорів оренди рухомого військового майна загальною кількістю ____, з них:

передано військовим частинам договорів загальною кількістю ____

(окремо по кожному договору: N договору, строк дії (з _____ до ___), найменування орендаря, кількість майна ____ (комплектів), балансоутримувач (військова частина), кому передано майно);

розірвано договорів оренди загальною кількістю _____

(окремо по кожному договору: N договору, строк дії (з ____ до ___), найменування орендаря, кількість машин _____ (комплектів), балансоутримувач (військова частина), причина розірвання (після закінчення строку дії, за згодою сторін, за рішенням суду), копія акта приймання-передавання майна від орендаря).

4. З початку року станом на __ __ 20__ загальна кількість договорів збільшилась (зменшилась) на ____, у тому числі протягом ____ кварталу 20__ року загальна кількість договорів збільшилась (зменшилась) на _____, зміни сталися за рахунок того, що:

зареєстровано договорів оренди рухомого військового майна загальною кількістю ____;

збільшено кількість майна, що раніше було взято в оренду, за ____ договорами на ____ (комплектів)

(окремо по кожному договору: N договору, строк дії (з _____ до ____), найменування орендаря, кількість майна збільшено на ____ (комплектів), за додатковою угодою від ____ N _____, балансоутримувач (військова частина), причина збільшення);

зменшено кількість майна, що раніше було взято в оренду, за ____ договорами на ____ (комплектів)

(окремо по кожному договору: N договору, строк дії (з _____ до _____), найменування орендаря, кількість майна зменшено на _____ (комплектів) за додатковою угодою від _____ N ____, балансоутримувач (військова частина), причина зменшення).

Крім того, протягом кварталу в умови _____ договорів внесено зміни:
_
(окремо по кожному договору: балансоутримувач (військова частина), N договору, строк дії (з ____ до ____), найменування орендаря, додаткова угода від ____ N ____, мета внесення змін (продовження строку дії договору, збільшення розміру орендної плати (сума), зміна мети використання орендованого майна і розміру орендної ставки тощо), дата _____ і N ____ дозволу структурного підрозділу).

5. Протягом ____ кварталу 20____ року отримана орендна плата у сумі _____ грн підлягає перерахуванню: на спеціальний рахунок Міністерства оборони України - ____ грн, на спеціальний реєстраційний рахунок Міністерства оборони України - ____ грн (якщо перераховано не всю належну суму, надати пояснення про причини неперерахування в розрізі військових частин).

У тому числі протягом ____ кварталу 20____ року отримано від передачі в оренду майна ____ грн, спрямовано на ремонт (поточний, регламентний, капітальний) ____ грн, на інші потреби з відновлення майна - ____ грн.

6. Заборгованість з орендної плати, з експлуатаційних (амортизаційних) відрахувань становить усього ____ грн, у тому числі:

(у гривнях)

 

З орендної плати

У тому числі по об'єктах оренди

З амортизаційних відрахувань

Усього

Суб'єкти господарювання

 

 

 

 

Бюджетні установи

 

 

 

 

Усього

 

 

 

 

Заборгованість з орендної плати, з експлуатаційних (амортизаційних) відрахувань за період понад три місяці становить ____ грн, у тому числі:

за чинними договорами заборгованість з орендної плати - ____ грн, з амортизаційних відрахувань - ____ грн;

за нечинними договорами заборгованість з орендної плати - _____ грн, з експлуатаційних (амортизаційних) відрахувань - ____ грн.

7. Протягом _____ кварталу 20__ року:

з метою досудового врегулювання питання заборгованості виставлено ____ претензій боржникам на загальну суму ____ грн (у тому числі з орендної плати - _____ грн, з експлуатаційних (амортизаційних) відрахувань - ____ грн), у результаті чого було погашено заборгованість на суму ____ грн (у тому числі з орендної плати ____ грн, з експлуатаційних (амортизаційних) відрахувань _____ грн);

подано ___ позовів до господарських судів на загальну суму ____ грн;

подано ___ звернень до військових прокуратур на загальну суму ____ грн.

8. Станом на __ __ 20__ з метою зменшення заборгованості проведено таку роботу:
__
__
(окремо по кожному договору: N договору, строк дії (з ___ до ___), найменування орендаря, кількість орендованого майна, сума заборгованості (з орендної плати, з експлуатаційних (амортизаційних) витрат, дата ____ і N ____ претензії (звернення до військової прокуратури, позову до суду, рішення суду чи з інших причин (зазначити)).

Керівник структурного підрозділу _________

Головний бухгалтер (начальник фінансової служби) _____


Нравится? Лайкни!


Категория: Інше / Другое | Добавил: pekach
Просмотров: 654 | Загрузок: 0
Всего комментариев: 0
avatar