Главная » Файлы » Другие образцы / Інші зразки » Інше / Другое

Відомість потреби в будівельних конструкціях, виробах, матеріалах і устаткуванні (Ведомость потребности в строительных конструкциях)
[ Скачать с сервера (37.0 Kb) ] 02.08.2016, 16:36


Образец бланка (форма шаблона) Ведомости потребности в строительных конструкциях, изделиях, материалах и оборудовании. ГСН А.3.1-5-2009:

Зразок бланка (форма шаблону) Відомості потреби  в будівельних конструкціях, виробах, матеріалах і устаткуванні. ДБН А.3.1-5-2009:

Відомість потреби

в будівельних конструкціях, виробах, матеріалах і устаткуванні

№ рядка

Найменування

Одиниця виміру

Всього по будівництву

В тому числі по основних об’єктах

В тому числі по календарних періодах будівництва

А

Б

В

1

2

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Головний інженер проекту                      ____________________________                                                                                     (підпис)

         ПОГОДЖЕНО

 

         Замовник                                                 ____________________________                                                                                     (підпис)

        

         Керівник підрядної організації               ____________________________

                                                                                              (підпис)

Примітки:

1. Номенклатуру конструкцій, виробів, матеріалів і устаткування (графа Б) визначають залежно від виду і особливостей будівництва.

2. Потреба в матеріалах показується дробом: у чисельнику – загальна потреба, в знаменнику – потреба за винятком матеріалів, необхідних для виготовлення конструкцій і виробів на підприємствах будівельної індустрії.

3. Розподіл потреби в ресурсах (графа 2) повинен передбачати забезпечення ресурсами виділених пускових комплексів, а також необхідний заділ на майбутні періоди будівництва.

4. Форми можуть уточнятися і пристосовуватись до специфіки об’єктів, галузей господарства, видів будівництва, а також до вимог уніфікації проектно-технологічної документації для різних цілей, в тому числі – для використання комп’ютерних інформаційних технологій з управління будівництвом.

5. Підрядна організація погоджує ПОБ, якщо вона на цей час визначена.


Нравится? Лайкни!


Категория: Інше / Другое | Добавил: yurist-online
Просмотров: 1008 | Загрузок: 52
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar