Главная » Файлы » Другие образцы / Інші зразки » Інше / Другое

Журнал обліку проведення тілесних оглядів у лазні установи (Журнал учета проведения телесных осмотров в бане учреждения)
27.12.2016, 16:29


Зразок бланку (форма шаблону) Журналу обліку проведення тілесних оглядів у лазні установи. Додаток 6 до Положення про організацію лазне-прального обслуговування осіб, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах:

Образец бланка (форма шаблона) Журнала учета проведения телесных осмотров в бане учреждения. Приложение 6 к Положению об организации банно-прачечного обслуживания лиц, содержащихся в учреждениях исполнения наказаний и следственных изоляторах:

Додаток 6
до Положення про організацію лазне-прального обслуговування осіб, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах

 

 

 

 

ЖУРНАЛ
обліку проведення тілесних оглядів у лазні установи

Дата проведення огляду

Номер відділення (камери)

Кількість оглянутих засуджених (осіб, узятих під варту)

Наявність

Прізвища осіб, в яких виявлені захворювання або тілесні ушкодження

Прізвище, ініціали чергового фельдшера, який проводив огляд

Підпис чергового фельдшера

педикульозу (корости)

тілесних ушкоджень

1

2

3

4

5

6

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Примітка.

Журнал обліку проведення тілесних оглядів у лазні установи ведеться черговим фельдшером.

Кількість оглянутих засуджених (осіб, узятих під варту), які прибули у лазню, заноситься у книгу обліку окремо по кожному відділенню (у слідчому ізоляторі - покамерно) згідно з фактичною чисельністю оглянутих.

При виявленні у засуджених (осіб, узятих під варту) педикульозу, корости або тілесних ушкоджень здійснюється запис у графі 4 чи 5, а у графі 6 зазначаються прізвища та ініціали цих осіб.

Особи, у яких виявлені ознаки педикульозу чи корости, до миття у складі відділення (групи) не допускаються. Їх миття організовується окремо в години, визначені графіком роботи лазні.

Після закінчення миття в лазні черговий фельдшер підсумовує кількість засуджених (осіб, узятих під варту), які були оглянуті, та доповідає про це начальнику медичної служби установи.

Реєстрація журналу проводиться у канцелярії установи.


Нравится? Лайкни!


Категория: Інше / Другое | Добавил: yurist-online
Просмотров: 747 | Загрузок: 0
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar