Главная » Файлы » Другие образцы / Інші зразки » Інше / Другое

Зразок доповідної записки (Образец докладной записки)
06.02.2017, 21:07


Зразок бланку (форма шаблону) доповідної записки:

Образец бланка (форма шаблона) докладной записки:

Зразок

Заступникові Міністра
внутрішніх справ України
генерал-лейтенанту міліції
Єлагіну В. В.

 

 

 

 

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

Про результати вивчення стану
боєздатності, матеріально-технічного
забезпечення підрозділу міліції
швидкого реагування "Беркут" ГУМВС
України у Львівській області

 

На виконання рішення наради керівництва МВС України від 26.11.2011 працівниками ДГБ МВС вивчено стан бойової підготовки та матеріально-технічного забезпечення підрозділу МШР "Беркут" ГУМВС України у Львівській області.

Оперативно-службова діяльність підрозділу характеризується постійним залученням особового складу до охорони громадського порядку під час проведення масових заходів.

Перевіркою виявлено ряд недоліків у питаннях підготовки міліціонерів до служби та контролю за несенням ними служби. При проведенні інструктажів нарядів не в повній мірі відпрацьовуються завдання щодо вміння використовувати в типових екстремальних ситуаціях вогнепальну зброю, заходи фізичного впливу та спеціальні засоби.

Незадовільним залишається стан матеріально-технічного забезпечення, що безпосередньо впливає на стан боєздатності спецпідрозділу.

Ураховуючи вищевикладене, з метою покращання боєздатності та матеріально-технічного забезпечення спецпідрозділу, а також для своєчасного реагування на можливе ускладнення оперативної обстановки в західному регіоні держави пропонується:

1. ДГБ (Грищенко В. П.) підготувати наказ про створення робочої групи для вивчення питання щодо доцільності функціонування на базі батальйону швидкого реагування "Беркут" ГУМВС України у Львівській області міжрегіонального підрозділу.

2. Начальникові ГУМВС України у Львівській області Волкову М. Ф. опрацювати питання щодо збільшення штатної чисельності спецпідрозділу та покращання його матеріально-технічного забезпечення.

 

Начальник ДГБ МВС
генерал-майор міліції
12.12.2003

(підпис)

В. П. Грищенко


Нравится? Лайкни!


Категория: Інше / Другое | Добавил: yurist-online
Просмотров: 729 | Загрузок: 0
Всего комментариев: 0
avatar