Главная » Файлы » Другие образцы / Інші зразки » Інше / Другое

Зразок доручення (образец поручения)
06.02.2017, 21:00


Зразок бланку (форма шаблону) доручення :

Образец бланка (форма шаблона) поручения:

Зразок

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

ДОРУЧЕННЯ

   .06.2011

Київ

N _________

 

Про забезпечення охорони громадського
порядку під час заходів, пов'язаних з
проведенням футбольного матчу в
м. Полтава 5 липня 2011 року

 

5 липня 2011 року в м. Полтава на стадіоні "Ворскла" (площа Незалежності, 16) відбудеться матч на Суперкубок України з футболу між командами "Шахтар" (Донецьк) - "Динамо" (Київ).

З метою забезпечення громадського порядку та безпеки, недопущення вчинення вболівальниками правопорушень під час заходів, пов'язаних з проведенням зазначеного матчу,

ДОРУЧАЮ:

1. ДКР (Божко О. І.), ДОС (Сорокін М. І.), ГУБОЗ (Федоренко Е. В.), ДГБ (Клипа В. І.), начальникам ГУМВС, УМВС України в місті Києві, Донецькій та Полтавській областях:

1.1. У взаємодії з СБУ, іншими правоохоронними органами із залученням оперативних та інших можливостей забезпечити моніторинг стану оперативної обстановки в державі, насамперед у м. Києві, Донецькій та Полтавській областях, ужиття заходів реагування згідно із законодавством України. Налагодити та підтримувати обмін необхідною інформацією з цих питань з усіма підрозділами міліції.

1.2. Орієнтувати наявні джерела оперативної інформації на виявлення в підлітковому середовищі, серед проблемних уболівальників радикально налаштованих осіб і правопорушників, які виношують наміри вчинити групові порушення громадського порядку до, під час та після проведення футбольних матчів.

2. Термін дії доручення - на період підготовки та проведення заходу.

Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра
генерал-лейтенант міліції

С. М. Головко


Нравится? Лайкни!


Категория: Інше / Другое | Добавил: advokat
Просмотров: 509 | Загрузок: 0
Всего комментариев: 0
avatar