Главная » Файлы » Другие образцы / Інші зразки » Інше / Другое

Зразок подання про призначення (образец представления о назначении)
06.02.2017, 21:32


Зразок бланку (форма шаблону)  подання про призначення:

Образец бланка (форма шаблона) представления о назначении:

Заступникові Міністра
внутрішніх справ України
генерал-майору міліції
Білоусову М. П.

 

 

 

 

ПОДАННЯ

про призначення підполковника міліції Захватова Юрія Вікторовича на посаду головного спеціаліста відділу комп'ютерного забезпечення Департаменту кадрового забезпечення МВС

1965 року народження,
українець, освіта вища,
у займаній посаді -
з листопада 2002 року

 

 

 

 

Підполковник міліції Захватов Ю. В. у 1991 році закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації.

За період роботи в займаній посаді зарекомендував себе позитивно, як кваліфікований, професійно грамотний працівник. Сумлінно ставиться до своїх функціональних обов'язків, успішно їх виконує. На належному рівні розглядає пропозиції ГУМВС, УМВС України, вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ МВС України щодо відзначення державними нагородами та відомчими відзнаками. Кваліфіковано готує проекти наказів про заохочення працівників органів внутрішніх справ України. Контролює виготовлення відомчих нагрудних знаків і посвідчень до них, веде їх облік, готує заявки на необхідну їх кількість. За його безпосередньої участі розроблено і введено в дію майже всі відомчі заохочувальні відзнаки. Готує проекти наказів та вказівок МВС України, огляди про стан і вдосконалення роботи кадрових апаратів ГУМВС, УМВС України, вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ МВС України з питань відзначення державними нагородами і відомчими відзнаками.

За дорученням керівництва відділу розглядає листи, скарги, заяви щодо нагородження рядового і начальницького складу, пенсіонерів органів внутрішніх справ. За звітний період розглянув 34 листи та дав ґрунтовну відповідь заявникам.

Як секретар Геральдичної комісії МВС України, підготував вісім рішень, якими затверджено зовнішній вигляд прапорів органів внутрішніх справ, нагрудних і пам'ятних знаків МВС України та регіональних органів, нарукавних шевронів.

Якісно та старанно виконує службові обов'язки, окремі доручення керівництва відділу. Професійно підготовлений, старанний працівник. За характером урівноважений, тактовний, ввічливий. Підтримує тісні ділові стосунки з колегами, на зауваження реагує правильно, вживає заходів до їх усунення.

На підставі викладеного порушую клопотання про призначення підполковника міліції Захватова Ю. В. на посаду головного спеціаліста відділу комп'ютерного забезпечення ДРП МВС України.

 

Начальник Департаменту
полковник міліції

(підпис)

В. Г. Жмака

17.10.2011

 

 


Нравится? Лайкни!


Категория: Інше / Другое | Добавил: yurist-online
Просмотров: 3013 | Загрузок: 0
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar