Главная » Файлы » Другие образцы / Інші зразки » Інше / Другое

Зразок рапорта (Образец рапорта)
06.02.2017, 21:02


Зразок бланку (форма шаблону) рапорта:

Образец бланка (форма шаблона) рапорта:

Зразок

Першому заступникові Міністра
внутрішніх справ України
генерал-лейтенанту міліції
Сергійчуку О. А.

 

 

 

 

РАПОРТ

На ім'я керівника Служби Міністра внутрішніх справ України 16 травня 2011 року з Печерського районного суду м. Києва надійшли лист та копія скарги жительки м. Краматорська Донецької області Подсєкайло С. І., у якій вона стверджує про начебто допущені порушення законодавства працівниками міліції Краматорського міськвідділу.

У грудні 2011 року прокуратурою Донецької області на підставі заяв Подсєкайла О. В. і Подсєкайло С. І. було порушено кримінальну справу стосовно працівників міліції Краматорського міськвідділу Гриневича С. А. і Опішнянського С. В. за ознаками складу злочину, передбаченого п. 2 ст. 166 КК України (Перевищення влади або посадових повноважень).

У ході проведеного прокуратурою м. Слов'янська слідства встановлено, що працівники міліції Гриневич С. А. і Опішнянський С. В., виконуючи постанову міського суду про адміністративний арешт Подсєкайла О. В., намагалися затримати його. Але сам Подсєкайло О. В. і його дружина Подсєкайло С. І. законним вимогам працівників міліції не підкорились та вчинили опір.

За результатами слідства прокуратура м. Слов'янська дійшла висновку, що працівники міліції Гриневич С. А. і Опішнянський С. В. діяли в рамках Закону України "Про міліцію", тому в лютому 2012 року справа стосовно них закрита за відсутністю в їх діях складу злочину.

Про ці обставини подружжя Подсєкайло повідомлялось міськпрокуратурою, Донецькою облпрокуратурою та Генеральною прокуратурою України.

Ураховуючи ці обставини, вважаю за необхідне:

- Головному слідчому управлінню разом з юридичною службою МВС України підготувати відповідні інформацію та матеріали для Печерського районного суду м. Києва;

- доручити юридичній службі МВС України визначитися стосовно працівника, який буде захищати інтереси МВС у суді.

 

Начальник ГСУ МВС України
генерал-майор міліції
21.03.2012

(підпис)

М. П. Марунич


Нравится? Лайкни!


Категория: Інше / Другое | Добавил: yurist-online
Просмотров: 2214 | Загрузок: 0
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar