Главная » Файлы » Другие образцы / Інші зразки » Інше / Другое

Зведений звіт про сплату внеску на регулювання (Сводный отчет об уплате взноса на регулирование)
[ Скачать с сервера (50.0 Kb) ] 24.04.2017, 08:39


Зразок бланку (приклад шаблону) Зведеного звіту про сплату внеску на регулювання:

Образец бланка (пример шаблона) Сводного отчета об уплате взноса на регулирование:

Додаток 3 
до Порядку розрахунку 
та встановлення ставки внесків 
на регулювання

 

ПОЯСНЕННЯ 
щодо заповнення Зведеного звіту про сплату внеску на регулювання

1. Зведений звіт складається структурними підрозділами НКРЕКП на територіях на підставі поданих платниками внеску на регулювання звітів за формою № 20-НКРЕКП (квартальна) «Звіт про сплату внеску на регулювання».

2. Структурні підрозділи НКРЕКП на території (у відповідній області) проводять аналіз правильності заповнення наданих платниками внеску на регулювання форм, вимагають усунення виявлених недоліків, здійснюють узагальнення даних.

3. Зведений звіт подають структурні підрозділи НКРЕКП на території щоквартально до 01 числа третього місяця поточного кварталу на паперових носіях та електронною поштою до управління з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та звітності НКРЕКП.

4. У графі 1 «Чистий дохід за звітний квартал» відображається чистий дохід у розрізі видів діяльності платника внеску (рядок 1-5) разом за всіма видами діяльності (рядок 6).

5. У графі 2 «Ставка внеску» відображається ставка внеску, затверджена постановою НКРЕКП, на поточний квартал.

6. У графі 3 «Усього: на початок періоду (борг (-) або переплата (+))» наводиться борг або переплата внеску на регулювання на початок періоду з відповідним знаком, що утворився(лась) на кінець попереднього періоду (графа 8), у розрізі видів діяльності (рядки 1-5) разом за всіма видами діяльності (рядок 6).

7. У графі 4 «Усього: нараховано» наводиться сума коштів, що нарахована та належить до сплати платниками внеску за поточний квартал відповідно до ставки внеску на регулювання, затвердженої постановою НКРЕКП, разом за всіма платниками внеску у розрізі видів діяльності (рядки 1-5) разом з усіх видів діяльності (рядок 6).

8. У графі 6 «Усього: сплачено» наводиться сума коштів, які сплачені платниками внеску за поточний квартал відповідно до виписки органу Державної казначейської служби України, у розрізі видів діяльності (рядки 1-5) разом з усіх видів діяльності (рядок 6).

9. У графі 8 «Усього: на кінець періоду борг (-) або переплата (+))» наводиться різниця між сумою коштів, що належать до сплати (графа 4 «Усього: нараховано»), та сумою коштів, які сплачені платниками внесків (графа 6 «Усього: сплачено») з урахуванням графи 3 «Усього: на початок періоду (борг (-) або переплата (+))», у розрізі видів діяльності (рядки 1-5) разом з усіх видів діяльності (рядок 6).

10. У графі 9 «У тому числі: боржники (назва, ЄДРПО (індифікаційний код))» зазначається інформація окремо за кожним платником внеску, який має борг зі сплати внеску у розрізі видів діяльності (рядки 1-5) разом з усіх видів діяльності (рядок 6). До зведеного звіту надається копія індивідуального звіту боржника за формою № 20-НКРЕКП (квартальна), завірена керівником структурного підрозділу НКРЕКП на території, а також надається пояснення до звіту щодо причини виникнення боргу.

11. Дані, зазначені у графах 5, 7 Зведеного звіту про сплату внеску на регулювання, наводяться накопичувальним підсумком з початку календарного року у розрізі видів діяльності (рядки 1-5) разом з усіх видів діяльності (рядок 6).

12. Форма підписується керівником структурного підрозділу НКРЕКП на території та безпосереднім виконавцем.


Нравится? Лайкни!


Категория: Інше / Другое | Добавил: pekach
Просмотров: 980 | Загрузок: 47
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar