Главная » Файлы » Другие образцы / Інші зразки » Інше / Другое

Звіт про сплату внеску на регулювання. Форма № 20-НКРЕКП (квартальна)
[ Скачать с сервера (48.5 Kb) ] 24.04.2017, 08:34


Зразок бланку (приклад шаблону) Звіту про сплату внеску на регулювання.  Форма № 20-НКРЕКП (квартальна):

Образец бланка (пример шаблона) Отчета об уплате взноса на регулирование. Форма № 20-НКРЕКП (квартальная):

Додаток 2 
до Порядку розрахунку 
та встановлення ставки внесків 
на регулювання

 

ПОЯСНЕННЯ 
щодо заповнення форми звітності № 20-НКРЕКП (квартальна) 
«Звіт про сплату внеску на регулювання»

1. Звітним періодом є календарний квартал.

2. Форму звітності № 20-НКРЕКП (квартальна) подають платники внеску щокварталу не пізніше другого робочого дня після встановленого строку сплати, в якому сплачується внесок на регулювання на паперових носіях та електронною поштою до структурного підрозділу НКРЕКП на території за місцезнаходженням платника внеску, та забезпечують достовірність інформації, наведеної у звіті.

3. Форма звітності № 20-НКРЕКП (квартальна) підписується керівником та головним бухгалтером платника внеску та скріплюється печаткою. У звіті зазначаються прізвища та ініціали осіб, які підписали звіт, прізвище виконавця, номер телефону, факсу та адреса електронної пошти.

4. Форма звітності № 20-НКРЕКП (квартальна) подається на паперових носіях та електронною поштою за адресами, що закріплені за відповідними структурними підрозділами НКРЕКП на території.

5. Структурні підрозділи НКРЕКП на території у відповідному регіоні проводять аналіз правильності заповнення наданих форм, вимагають усунення платниками внеску виявлених недоліків, здійснюють узагальнення даних і надають зведену інформацію до центрального апарату НКРЕКП.

6. У графі 1 «Чистий дохід за звітний квартал» відображається чистий дохід у розрізі видів діяльності (рядок 1-5).

7. У графі 2 «Ставка внеску» відображається ставка внеску, затверджена постановою НКРЕКП, на поточний квартал.

8. У графі 3 «На початок періоду (борг (-) або переплата (+))» наводиться борг або переплата внеску на регулювання на початок періоду з відповідним знаком, що утворився(лась) на кінець періоду (графа 8), у розрізі видів діяльності (рядок 1-5).

9. У графі 4 «Нараховано» наводиться сума коштів, що нарахована та належить до сплати платником внеску у поточному кварталі відповідно до ставки внеску на регулювання, затвердженої постановою НКРЕКП, у розрізі видів діяльності (рядок 1-5).

10. У графі 6 «Сплачено» наводиться сума коштів, яка сплачена платником внеску за поточний квартал відповідно до зазначених у графі 9 платіжних доручень про сплату внеску на регулювання, у розрізі видів діяльності (рядок 1-5).

11. У графі 8 «На кінець періоду (борг (-) або переплата (+))» наводиться різниця між сумою коштів, що належить до сплати (графа 4), та сумою коштів, яка сплачена платником внеску (графа 6) з урахуванням боргу (-) або переплати (+) на початок періоду (графа 2), у розрізі видів діяльності (рядок 1-5). За умови заповнення графи 8 до звіту обов’язково додається обґрунтоване пояснення щодо причин виникнення заборгованості.

12. У графі 9 «Дата та номер платіжних доручень» зазначаються дата та номер платіжних доручень, згідно з якими платником внеску сплачені кошти, наведені у графі 4.

13. Дані у графах 5, 7 наводяться накопичувальним підсумком з початку календарного року у розрізі видів діяльності (рядок 1-5).


Нравится? Лайкни!


Категория: Інше / Другое | Добавил: pekach
Просмотров: 1768 | Загрузок: 72
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar