Главная » Файлы » Исковые заявления / Позовні заяви

Заява про видачу судового наказу про стягнення нарахованої але не виплаченої заробітної плати
[ Скачать с сервера (17.6 Kb) ] 13.06.2017, 08:55


Зразок бланку (приклад шаблону) форми Заяви  про видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати

Образец бланка (пример шаблона) формы Заявление о выдаче судебного приказа о взыскании начисленной, но не выплаченной заработной платы

Коростенський районний суд

Житомирської області

 

23141, Житомирська область,

м. Коростень,

бульвар Дружби Народів, 1

 

Заявник: Іванов Іван Петрович

Ід. №: 123456789

 

 

12345, Житомирська область,

м. Коростень,

вул. Червона б.61

 

 

 

Боржник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ

ТОВАРИСТВО «Коростенський лісохімічний завод»

Код ЄДРПОУ: 2547896

11233, м. Коростень,

Житомирської області,

вул. Хімічна, 5

тел. (0321) 2-44-74

 

 

Заява

про видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати

 

18.04.2017 року я, Іванов Іван Петрович, звільнився з ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «Коростенський лісохімічний завод» (надалі – Боржник), на якому працював на посаді електромонтера по ремонту та обслуговуванню електрообладнання головного цеху виробництва, за власним бажанням у зв’язку з невиконанням власником або уповноваженим ним органом умов колективного договору.

 

Відповідно до ст. 21 Кодексу законів про працю України (далі – Кодекс або КЗпП) трудовий договір - це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором та угодою сторін.

 

У відповідності до ст. 116 Кодексу при звільнені працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мують бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільнені, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.

 

У зв’язку з невиплатою у встановлені КЗпП заробітної плати 03.05.2017 р. я звернувся до Боржника з письмовою заявою, на яку отримав письмову відповідь за №549 від 06.05.2017 р., якою Боржник підтвердив заборгованість з невиплаченої при звільненні заробітної плати в сумі 3813 (три тисячі вісімсот тринадцять) грн. 00 копійок.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 96 ЦПК України судовий наказ може бути видано, у разі якщо заявлено вимогу про стягнення нарахованої, але не виплаченої працівникові суми заробітної плати.

На підставні викладеного та керуючись ст. 116 КЗпП, ст. 96 ЦПК,

 

ПРОШУ:

 

Видати судовий наказ про стягнення з ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «Коростенський лісохімічний завод» на користь мене, заборгованості по виплаті нарахованої але не виплаченої заробітної плати в розмірі 3813 (три тисячі вісімсот тринадцять) грн. 00 копійок.

 

Додатки:

 

  1. Копія паспорту
  2. Копія ідентифікаційного коду
  3. Копія трудової книжки.
  4. Копія виписки з наказу про звільнення.
  5. Копія листа вих. №1234 від 06.05.2017 р.
  6. Копія заяви про видачу судового наказу з додатками.

 

 

 

"___"_____________ 2017 р.  Іванов І.П.


Нравится? Лайкни!


Категория: Исковые заявления / Позовні заяви | Добавил: yurist-online
Просмотров: 1335 | Загрузок: 46
Всего комментариев: 0
avatar