Главная » Файлы » Кадровая документация / Кадрова документація » Должностные инструкции / Посадові інструкції

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ ГІДРОГЕОЛОГА (водогосподарські організації)
11.09.2015, 22:53


Зразок бланку (приклад шаблону) інструкції:

_________________________________
(назва підприємства, установи, організації)
 

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ ГІДРОГЕОЛОГА
(водогосподарські організації)

 

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

______________________________

(керівник  установи, організації, інша посадова особа,

______________________________

уповноважена затверджувати

______________________________

посадову інструкцію)

 

_________  ____________________

    (підпис)                  (прізвище, ініціали)

"___" ____________ ____ р.

 

1. Загальні положення

1.1. Гідрогеолог належить до професійної групи "Професіонали".

1.2. Призначення на посаду гідрогеолога та звільнення з неї здійснюється наказом керівника підприємства за поданням _____________________________ із дотриманням вимог чинного законодавства про працю.

1.3. Гідрогеолог підпорядковується безпосередньо ____________________.

1.4. За відсутності гідрогеолога його обов'язки виконує особа, призначена у встановленому порядку, яка набуває відповідних прав та несе відповідальність за належне виконання покладених на неї обов'язків.

1.5. Гідрогеолог у своїй діяльності керується чинним законодавством України, наказами та інструкціями відповідних галузевих міністерств, цією посадовою інструкцією та іншими нормативними документами, затвердженими у встановленому порядку.

1.6. ____________________________________________________________.

 

2. Завдання та обов'язки

Гідрогеолог:

2.1. Здійснює гідрогеолого-меліоративне обстеження зрошуваних, осушуваних та прилеглих до них земель, колекторно-дренажної мережі, населених пунктів, а також оцінку технічного стану мережі спостережень, веде первинну документацію під час виконання польових і камеральних робіт, разом з управліннями експлуатації меліоративних систем бере участь у підготовці рекомендацій стосовно режиму водокористування та інших заходів щодо поліпшення меліоративного стану зрошуваних та осушуваних земель.

2.2. Організовує і контролює роботу замірників спостережувальних свердловин, виконання ними правил і норм охорони праці та пожежної безпеки.

2.3. Забезпечує контроль достовірності результатів польових, лабораторних і камеральних робіт з оцінки гідрогеолого-меліоративного, агрохімічного й екологічного стану меліорованих та прилеглих до них земель, вірогідність аналізу і висновків у матеріалах, що надаються споживачам для користування.

2.4. Бере участь у розробленні технічних завдань на виконання геодезичних, гідрогеологічних, агромеліоративних та бурових робіт на об'єктах, які він обслуговує, забезпечує виконання цих робіт у відповідності до чинних методик, норм і правил з охорони праці, пожежної безпеки та виробничої санітарії.

2.5. Забезпечує якісне ведення польової документації, облік обсягів виконаних робіт, маршрутних листів, здавання проб у лабораторію і приймання результатів лабораторних аналізів.

2.6. Здійснює камеральне оброблення, систематизацію та узагальнення матеріалів польових робіт, лабораторних досліджень, режимних спостережень, побудову карт, розрізів, графіків, обчислення площ.

2.7. Розробляє звітні інформаційні матеріали щодо довгострокових прогнозів рівневого і гідрохімічного режиму ґрунтових вод на меліорованих землях, які обслуговує гідрогеолого-меліоративна партія (експедиція), бере участь у технічній експертизі проектів на реконструкцію і будівництво меліоративних систем.

2.8. Бере участь у підготовці висновків щодо доцільності списання меліоративних систем та переведення зрошуваних та осушуваних земель до складу немеліоративних.

2.9. Забезпечує перевірку і підготовку польового спорядження, інструментів, приладів, картографічного та бланкового матеріалу, заявок на матеріально-технічне забезпечення польових робіт транспортом, паливно-мастильними матеріалами та польовим забезпеченням.

2.10. ___________________________________________________________.

 

3. Права

Гідрогеолог має право:

3.1. Брати участь в обговоренні питань, що стосуються виконання його обов'язків.

3.2. Вносити на розгляд керівництва пропозиції щодо покращення роботи, пов'язаної з обов'язками, що передбачені цією інструкцією.

3.3. В межах своєї компетенції повідомляти безпосередньому керівнику про всі недоліки, виявлені в процесі його професійної діяльності, та вносити пропозиції щодо їх усунення.

3.4. Залучати фахівців усіх структурних підрозділів до вирішення покладених на нього завдань.

3.5. Вимагати від керівництва сприяння у виконанні ним посадових обов'язків.

3.6. Удосконалювати свою професійну кваліфікацію у встановленому порядку.

3.7. ____________________________________________________________.

 

4. Відповідальність

Гідрогеолог несе відповідальність:

4.1. За неналежне виконання або невиконання своїх посадових обов'язків, що передбачені цією посадовою інструкцією, а також правилами внутрішнього трудового розпорядку, - в межах, визначених чинним законодавством України про працю та адміністративним законодавством України.

4.2. За правопорушення, скоєні в процесі здійснення своєї діяльності, - в межах, визначених чинним адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством України.

4.3. За завдання матеріальної шкоди - в межах, визначених чинним цивільним законодавством та законодавством про працю України.

4.4. ____________________________________________________________.

 

5. Гідрогеолог повинен знати:

5.1. Водний і Земельний кодекси України; Закон України "Про меліорацію земель".

5.2. Розпорядження, накази керівних органів.

5.3. Методичні і нормативні матеріали з гідрогеології.

5.4. Основи меліорації і меліоративної гідрогеології.

5.5. Технологію та методику виконання гідрогеолого-меліоративних робіт.

5.6. Організацію ведення моніторингу меліорованих земель та державного моніторингу вод, основні вимоги щодо якості робіт.

5.7. Форми, терміни і правила оформлення звітності з виконаних робіт.

5.8. Технічні характеристики і паспортні дані гідрогеологічного обладнання, приладів, апаратів і правила їх технічної експлуатації.

5.9. Основи проектування, фінансування робіт та організації праці.

5.10. Правила ведення обліку і зберігання технічної документації.

5.11. Правила та норми охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту під час виконання гідрогеологічних, інженерно-геологічних та гідрогеолого-меліоративних робіт.

5.12. ___________________________________________________________.

 

6. Кваліфікаційні вимоги

6.1. Провідний гідрогеолог: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією гідрогеолога I категорії - не менше 2 років.

6.2. Гідрогеолог I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, спеціаліста - стаж роботи за професією гідрогеолога II категорії - не менше 2 років.

6.3. Гідрогеолог II категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією гідрогеолога - не менше 2 років.

6.4. Гідрогеолог: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

6.5. ____________________________________________________________.

Керівник
структурного підрозділу:


______
(підпис)


______________________
(прізвище, ініціали)


"___" __________ ____ р.

УЗГОДЖЕНО:
Начальник юридичного підрозділу:


______
(підпис)


______________________
(прізвище, ініціали)


"___" __________ ____ р.

З інструкцією ознайомлений:

______
(підпис)

______________________
(прізвище, ініціали)

"___" __________ ____ р.


Нравится? Лайкни!


Категория: Должностные инструкции / Посадові інструкції | Добавил: yurist-online
Просмотров: 2273 | Загрузок: 0
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar