Главная » Файлы » Образцы договоров / Зразки договорів

Інформаційний лист. Додаток 3 до Типового договору розподілу природного газу
07.12.2016, 18:30


Зразок бланку (форма шаблону) Інформаційного листа. Додаток 3 до Типового договору розподілу природного газу:

Образец бланка (форма шаблона) Информационного письма. Приложение 3 к Типовому договору распределения природного газа:

Додаток 3
до Типового договору розподілу природного газу
(пункт 1.3 розділу I)

 

(заява друкується на бланку Оператора ГРМ)

 

 

 

Споживачу: ______________________________________
                                                          (П. І. Б. / найменування)

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Керуючись Кодексом газорозподільних систем, затвердженим постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП), від 30 вересня 2015 року N 2494, та статтями 633, 634, 641, 642 Цивільного Кодексу України, ______________________________________________________ (далі - Оператор ГРМ) пропонує Вам
                      (найменування Оператора газорозподільної системи)
укласти з ним договір розподілу природного газу на умовах Типового договору розподілу природного газу, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року N 2498 (далі - Договір), що є однаковими для всіх споживачів України, шляхом підписання Вами заяви-приєднання до умов Договору, яка додається до цього листа.

Ознайомитись з умовами Договору можливо на офіційному сайті НКРЕКП, сайті Оператора ГРМ в мережі Інтернет за адресою: http:www.__________________________ та в друкованому виданні, що публікується в межах території ліцензованої діяльності _______________________________________.
                                                                                                                                            (зазначити назву та дату друку тощо)

Договір укладається на безстроковий період з метою забезпечення фізичної доставки обсягів природного газу, що належать Споживачу (його постачальнику), до межі балансової належності об'єкта Споживача та можливості санкціонованого відбору природного газу з газорозподільної системи.

Підтвердженням (акцептуванням) Вашого приєднання до умов Договору є підписана та повернута на нашу адресу заява-приєднання, та/або сплачений Вами рахунок Оператора ГРМ за послуги розподілу природного газу, та/або фактичне споживання природного газу після вручення цього листа.

У разі незгоди приєднуватися до Договору Споживач не має права використовувати природний газ із газорозподільної системи та має подати до Оператора ГРМ письмову заяву про припинення розподілу природного газу на його об'єкт.

З моменту приєднання до умов Договору (акцептування договору) споживач та Оператор ГРМ набувають всіх прав та обов'язків за Договором та несуть відповідальність за їх невиконання (неналежне виконання) згідно з умовами Договору та чинним законодавством України.

Реквізити Оператора ГРМ:
_____________________________________
_____________________________________

М. П. (за наявності)

Телефон Оператора ГРМ для консультацій: ____________________________


Нравится? Лайкни!


Категория: Образцы договоров / Зразки договорів | Добавил: yurist-online
Просмотров: 929 | Загрузок: 0
Всего комментариев: 0
avatar