Главная » 2017 » Апрель » 8 » Кабмін затвердив Перелік технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням РРО
10:04
Кабмін затвердив Перелік технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням РРО

На сайті Кабінету Міністрів України опубліковано постанову за № 231 від 16 березня 2017 року, якою затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Відповідно до діючого податкового законодавства, суб'єкти підприємницької діяльності при продажі товарів, які входять до цього переліку (в тому числі ті, що торгують на ринках), повинні проводити операції з купівлі-продажу цих товарів з застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Як вбачається з супроводжувальної записки до Постанови, цей Перелік затверджено з метою посилення захисту прав споживачів, проте, як відомо, у багатьох підприємців прийняття цього переліку викликало незадоволення, оскільки він значно розширює кількість видів товарів, що повинні продаватися з застосуванням РРО. Що, в свою чергу, призведе до необхідності придбання недешевих реєстраторів або сплати великих штрафів в разі продажу зазначених товарів без РРО. 
Просмотров: 831 | Добавил: yurist-online | Теги: Перелік товарів, РРО, постанова КМУ, реєстратор | Рейтинг: 0.0/0

Всего комментариев: 0
avatar