Главная » Статьи » Накази Міністерства юстиції

Наказ Мін'юсту №1042/5 від 29.03.2017. Про затвердження Порядку погодження у МЮУ призначення на посаду керівників юридичних служб міністерств


МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.03.2017  № 1042/5

Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
31 березня 2017 р. 
за № 438/30306

Про затвердження Порядку погодження у Міністерстві юстиції України призначення на посаду керівників юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади

Відповідно до пункту 22 Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року № 1040, підпункту 23 пункту 4 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 228, та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність із законодавством НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок погодження у Міністерстві юстиції України призначення на посаду керівників юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства юстиції України від 16 червня 2011 року № 1615/5 «Про затвердження Порядку погодження у Міністерстві юстиції України призначення на посаду керівників юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 червня 2011 року за № 731/19469.

3. Департаменту реєстрації та систематизації правових актів  (Железняк Н.А.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Севастьянову Н.І.

Міністр

П. Петренко


ЗАТВЕРДЖЕНО 
Наказ Міністерства 
юстиції України  
29.03.2017  № 1042/5

Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
31 березня 2017 р. 
за № 438/30306

ПОРЯДОК 
погодження у Міністерстві юстиції України призначення на посаду керівників юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади

1. Цей  Порядок застосовується під час розгляду питань щодо погодження призначення на посаду керівників юридичних служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (далі – міністерство).

2. Подання щодо погодження у Міністерстві юстиції України призначення претендента на посаду керівника юридичної служби міністерства (далі – претендент) вноситься керівником відповідного міністерства Міністру юстиції України.

3. Подання складається у довільній формі із зазначенням прізвища, імені та по батькові претендента; його дати народження; громадянства; займаної посади; посади, на яку претендент рекомендується; досвіду роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В», або досвіду служби в органах місцевого самоврядування, або досвіду роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності.

До подання додаються біографічна довідка, засвідчені в установленому порядку копії трудової книжки та документів про ступінь вищої юридичної освіти не нижче магістра з урахуванням підпункту 2 пункту 2 розділу XV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про вищу освіту», копії сторінок паспорта з даними про прізвище, ім’я та по батькові, місце і дату видачі, а також засвідчена в установленому порядку копія письмової згоди претендента щодо передачі відповідним міністерством зазначених відомостей та документів до Міністерства юстиції України для розгляду питання щодо погодження призначення на посаду керівника юридичної служби.

4. У разі коли документи, що додаються до подання, оформлено з порушенням встановленого законодавством порядку, весь комплект повертається відповідному міністерству на доопрацювання не пізніше ніж протягом п’яти робочих днів після надходження подання до Міністерства юстиції України.

5. Структурний підрозділ апарату Міністерства юстиції України, який відповідає за методичне керівництво правовою роботою в міністерствах (далі – підрозділ), попередньо розглядає документи, що надійшли на погодження призначення претендента, та готує відповідні пропозиції, які подаються Міністру юстиції України.

6. З урахуванням пропозицій Міністр юстиції України приймає рішення, яке оформлюється висновком Міністерства юстиції України щодо погодження призначення на посаду керівника юридичної служби міністерства за формою, наведеною в додатку, оригінал якого протягом десяти робочих днів з дня, наступного за днем надходження подання до Міністерства юстиції України, надсилається керівнику відповідного міністерства.

Директор Департаменту 
реєстрації та систематизації 
правових актів

Н.А. Железняк


Нравится? Лайкни!Категория: Накази Міністерства юстиції | Добавил: pekach (20.04.2017)
Просмотров: 941
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar