Главная » Статьи » Накази Міністерства юстиції

Наказ Мінюсту №3058/5 від 25.10.2016. Про внесення змін до Порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого


МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ


НАКАЗ

25.10.2016
м. Київ
N 3058/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
31 жовтня 2016 р. за N 1411/29541

Про внесення змін до Порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування

Відповідно до статей 37, 52 Закону України "Про нотаріат" та з метою вдосконалення порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування

НАКАЗУЮ:

1. Доповнити пункт 2.12 розділу II Порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 11 листопада 2011 року N 3306/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 листопада 2011 року за N 1298/20036 (зі змінами), після абзацу першого новими абзацами другим, третім такого змісту:

"У разі покладення обов'язків щодо вчинення нотаріальних дій на декількох посадових осіб органу місцевого самоврядування - старост кожний староста веде окремий реєстр для реєстрації нотаріальних дій. Кожному реєстру для реєстрації нотаріальних дій присвоюється свій індекс, який має збігатися з номером печатки старости. При цьому запис на оформленому старостою документі здійснюється у вигляді такого набору цифр: 1-2, 3-4, 12-1 тощо, де перша цифра означає індекс реєстру для реєстрації нотаріальних дій старости, а друга цифра - порядковий номер запису нотаріальної дії у реєстрі для реєстрації нотаріальних дій.

Якщо органом місцевого самоврядування вказані обов'язки покладено на одну посадову особу (старосту), записи, що здійснюються при реєстрації нотаріальних дій вказаною посадовою особою, складаються з однієї цифри, яка відповідає порядковому номеру нотаріальної дії (1, 2, 3, 10 тощо).".

У зв'язку з цим абзац другий вважати відповідно абзацом четвертим.

2. Департаменту приватного права (Ференс О. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

3. Департаменту державної реєстрації та нотаріату (Гайдук В. М.), начальникам головних територіальних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі забезпечити належне виконання цього наказу.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань державної реєстрації Мороза П. О.

 

Міністр
П. Петренко


Нравится? Лайкни!Категория: Накази Міністерства юстиції | Добавил: yurist-online (29.11.2016)
Просмотров: 939
Всего комментариев: 0
avatar