Главная » Статьи » Накази Міністерства юстиції

Наказ МЮУ/НКЦПФР N 3409/5/1173 від 29.11.2016. Про затвердження Порядку надання інформації Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку


МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ


НАКАЗ

29.11.2016
м. Київ
 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 
06 грудня 2016 р. за N 1579/29709

Про затвердження Порядку надання інформації Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку на запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців

Відповідно до частини п'ятої статті 18 Закону України від 02 червня 2016 року N 1404-VIII "Про виконавче провадження" та з метою забезпечення державних та приватних виконавців інформацією про власників, які володіють значними пакетами акцій (10 відсотків і більше статутного капіталу акціонерних товариств), спрощення процедури отримання державними та приватними виконавцями інформації про зареєстровані за боржниками цінні папери

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок надання інформації Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку на запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців, що додається.

2. Визначити адміністраторами обміну інформацією, які забезпечують та здійснюють технічне супроводження процедури подання запитів та отримання відповідей, Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку і державне підприємство "Національні інформаційні системи".

3. Державному підприємству "Національні інформаційні системи" (Лур'є С. С.) спільно з Департаментом державної виконавчої служби Міністерства юстиції України (Поліщук Д. В.) та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (Хромаєв Т. З.) у двомісячний строк з дня набрання чинності цим наказом забезпечити підготовку та затвердження протоколів обміну інформацією і належне виконання цього наказу.

4. Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки Міністерства юстиції України (Олійник О. М.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

5. Цей наказ набирає чинності одночасно з введенням в дію статті 8 Закону України від 02 червня 2016 року N 1404-VIII "Про виконавче провадження", але не раніше дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Шкляра В. С.

 

Міністр
П. Петренко
ПОГОДЖЕНО:
 
Генеральний директор 
державного підприємства 
"Національні інформаційні системи"
С. С. Лур'є

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

29.11.2016
м. Київ
N 1173


Про затвердження Порядку надання інформації Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку на запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців

Відповідно до частини п'ятої статті 18 Закону України "Про виконавче провадження" та з метою забезпечення інформаційної взаємодії між Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку та органами державної виконавчої служби та приватними виконавцями, обміну документами в електронній формі, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок надання інформації Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку на запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців (далі - Порядок), що додається.

2. Установити, що до запровадження обміну документами в електронній формі відповідно до Порядку, такий обмін відбуватиметься в паперовій формі.

3. Департаменту інформаційних технологій забезпечити проведення необхідних організаційно-технічних заходів запровадження обміну документами в електронній формі відповідно до Порядку.

4. Це рішення набирає чинності одночасно з введенням в дію статті 8 Закону України від 02 червня 2016 року N 1404-VIII "Про виконавче провадження", але не раніше дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Комісії О. Панченка.

 

Голова Комісії
Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 29 листопада 2016 р. N 86

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
29 листопада 2016 року N 3409/5,
рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
29 листопада 2016 року N 1173

Зареєстровано 
в Міністерстві юстиції України 
06 грудня 2016 р. за N 1579/29709


Порядок
надання інформації Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку на запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців

1. Цей Порядок розроблено відповідно до частини п'ятої статті 18 Закону України від 02 червня 2016 року N 1404-VIII "Про виконавче провадження".

2. Цей Порядок визначає загальні правила надання Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку органам державної виконавчої служби та приватним виконавцям інформації про власників, які володіють значними пакетами акцій (10 відсотків і більше статутного капіталу акціонерних товариств).

3. Формат, структура файлів запитів та файлів відповідей, форма журналу обліку запитів та відповідей, регламент обміну інформацією, терміни впровадження програмного забезпечення для взаємообміну інформацією визначаються протоколами обміну інформацією.

4. Технічна підтримка інформаційного взаємообміну Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку з органами державної виконавчої служби та приватними виконавцями здійснюється Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку та державним підприємством "Національні інформаційні системи".

5. Запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців та відповіді на них надаються через автоматизовану систему виконавчого провадження, адміністратором якої є державне підприємство "Національні інформаційні системи".

6. Дані передаються в електронній формі через телекомунікаційні мережі з використанням електронного цифрового підпису відповідно до законодавства.

7. Ведення журналів обліку запитів та відповідей на запити здійснює державне підприємство "Національні інформаційні системи".

8. При обміні інформацією згідно з цим Порядком адміністратори обміну інформацією впроваджують організаційно-технічні заходи, які забезпечують захист інформації з обмеженим доступом, що передається.

9. Інформація, що передається, обробляється з урахуванням вимог законодавства про захист персональних даних та використовується виконавцями виключно з метою примусового виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) в порядку, встановленому Законом України від 02 червня 2016 року N 1404-VIII "Про виконавче провадження", і не може бути передана третій стороні, якщо інше не передбачено законом.

 

Директор Департаменту 
з питань правосуддя та національної
безпеки Міністерства юстиції України
О. М. Олійник 
Директор Департаменту інформаційних 
технологій Національної комісії з цінних 
паперів та фондового ринку
Є. С. Фоменко


Нравится? Лайкни!Категория: Накази Міністерства юстиції | Добавил: yurist-online (05.01.2017)
Просмотров: 675
Всего комментариев: 0
avatar