Главная » Статьи » Листи та роз’яснення / Письма и разъяснения

Роз’яснення ДФС щодо індивідуального податкового номеру у колонці 2 табличної частини додатка 2 до податкової декларації з ПДВ


ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЗАГАЛЬНОДОСТУПНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВИЙ РЕСУРС "ЗІР"

ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Питання:

Який індивідуальний податковий номер зазначається у колонці 2 табличної частини додатка 2 до податкової декларації з ПДВ при формуванні від'ємного значення за рахунок сум ПДВ, сплачених при ввезенні товарів на митну територію України?

Відповідь:

Згідно з п. 44.1 ст. 44 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ), для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість затверджено наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 N 21, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29.01.2016 за N 159/28289 (далі - Порядок N 21).

До податкової декларації з ПДВ (далі - декларація) вносяться дані податкового обліку платника окремо за кожний звітний (податковий) період без наростаючого підсумку (абзац другий п. 1 розд. III Порядку N 21).

У складі декларації подаються передбачені цим Порядком додатки (у разі заповнення даних у відповідних рядках декларації) (п. 9 розд. III Порядку N 21).

Відповідно до пп. 5 п. 5 розд. V Порядку N 21 сума від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (рядок 19.1 + рядок 20.3), відображається у рядку 21 та переноситься до рядка 16.1 наступного звітного (податкового) періоду.

У декларації 0121 - 0123/0130 до рядка 21 переноситься значення рядка 19.

При заповненні рядка 21 подається довідка про суму від'ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (Д2) (додаток 2) (далі - додаток 2), який відповідно до пп. 2 п. 10 розд. III Порядку N 21 є додатком до декларації.

При заповненні колонки 2 "Індивідуальний податковий номер постачальника" табличної частини додатка 2 при формуванні від'ємного значення за рахунок сум ПДВ, сплачених при ввезенні товарів на митну територію України, зазначається власний індивідуальний податковий номер платника податку (покупця)


Нравится? Лайкни!Категория: Листи та роз’яснення / Письма и разъяснения | Добавил: yurist-online (01.03.2016)
Просмотров: 782
Всего комментариев: 0
avatar