Главная » Статьи » Листи та роз’яснення / Письма и разъяснения

Роз’яснення ДФС щодо порядку округлення показників звіту N1-ОА "Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі"


ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЗАГАЛЬНОДОСТУПНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВИЙ РЕСУРС "ЗІР"

ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Питання:

В яких одиницях виміру заповнюється звіт N 1-ОА "Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі" та який порядок округлення показників при заповненні звіту?

Відповідь:

Форма Звіту N 1-ОА "Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі" (далі - Звіт N 1-ОА) та Порядок заповнення форми звіту N 1-ОА "Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі" (далі - Порядок) затверджені наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016 N 49, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03.03.2016 за N 340/28470.

Пунктом 1 розд. I Порядку встановлено, що Звіт N 1-ОА подають суб'єкти господарювання, які одержали ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями, незалежно від форми власності до органів ДФС за основним місцем обліку в електронній формі.

Одиницею виміру, яка застосовується при складанні Звіту N 1-ОА, є тисяча декалітрів (тис. дал).

Звіт N 1-ОА складається з трьох розділів (кожен розділ оформляється на окремому аркуші), зокрема, розділ I "Обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв", розділ II "Перелік контрагентів, у яких здійснювалося придбання алкогольних напоїв" та розділ III "Перелік контрагентів, яким здійснювалася реалізація алкогольних напоїв" та має формат даних до 6 знаків включно після коми у графах 3 - 12 розділу I та у графі 7 розділів II та III.

Відповідні роз'яснення надані листом ДФС від 29.04.2016 N 15535/7/99-99-12-01-01-17.

 

Інформаційно-довідковий департамент Державної фіскальної служби Україн


Нравится? Лайкни!Категория: Листи та роз’яснення / Письма и разъяснения | Добавил: yurist-online (16.05.2016)
Просмотров: 982
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar