Главная » Статьи » Листи та роз’яснення / Письма и разъяснения

Щодо дій суб'єкта господарювання перед початком використання КОРО і РК та її закінчення


ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЗАГАЛЬНОДОСТУПНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВИЙ РЕСУРС "ЗІР"

ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Питання:

Які дії суб'єкта господарювання перед початком використання КОРО і РК та її закінченням?

Відповідь:

Згідно з п. 4 глави 4 розд. II Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 N 547 (далі - Порядок), перед початком використання книги обліку розрахункових операцій (далі - книга ОРО) на її титульній сторінці слід зазначити дату початку використання. Записи в книзі ОРО мають виконуватися кульковою ручкою з пастою темного кольору.

Після закінчення використання книги ОРО на її титульній сторінці необхідно зазначити дату закінчення. У разі відсутності у суб'єкта господарювання бухгалтерії до останньої сторінки книги ОРО підклеюються акти про видачу коштів та акти про скасування помилково проведеної через реєстратор розрахункових операцій суми розрахунку (п. 12 глави 4 розд. II Порядку).

Відповідно до п. 1 глави 2 розд. III Порядку перед початком використання розрахункової книжки на її реєстраційній сторінці необхідно зазначити дату початку використання.

Після використання всіх розрахункових квитанцій на реєстраційній сторінці розрахункової книжки необхідно зазначити дату її закінчення та загальну суму розрахунків за всіма розрахунковими квитанціями, що є в розрахунковій книжці (п. 9 глави 2 розд. III Порядку N 547).

 

Інформаційно-довідковий департамент Державної фіскальної служби Україн


Нравится? Лайкни!



Категория: Листи та роз’яснення / Письма и разъяснения | Добавил: yurist-online (22.09.2016)
Просмотров: 786
Всего комментариев: 0
avatar