Главная » Статьи » Листи та роз’яснення / Письма и разъяснения

Щодо обмеження кількості роздрукування фіскальних звітних чеків (Z-звітів)


ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЗАГАЛЬНОДОСТУПНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВИЙ РЕСУРС "ЗІР"

ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Питання:

Чи передбачені обмеження щодо кількості роздрукування фіскальних звітних чеків (Z-звітів) ?

Відповідь:

Відповідно до п. 9 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року N 265/95 - ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", із змінами та доповненнями, суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов'язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (далі - РРО) (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій.

Згідно з п. 8 глави 4 розд. II Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 N 547, у разі роздрукування на РРО протягом робочого дня декількох фіскальних звітних чеків усі вони вклеюються у відповідну книгу обліку розрахункових операцій (далі - книга ОРО), записи в розд. 2 книги ОРО робляться за кожним фіскальним звітним чеком окремо.

Таким чином, обмежень щодо кількості роздрукування фіскальних звітних чеків (Z-звітів) не існує.

 

Інформаційно-довідковий департамент Державної фіскальної служби України


Нравится? Лайкни!



Категория: Листи та роз’яснення / Письма и разъяснения | Добавил: advokat (20.09.2016)
Просмотров: 460
Всего комментариев: 0
avatar