Главная » Статьи » Накази МВС (Приказы МВД)

Наказ МВС №1235 від 23.11.2016. Про затвердження Порядку підготовки та видання наказів щодо проходження служби в поліції


МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.11.2016

м. Київ

N 1235

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 грудня 2016 р. за N 1668/29798

Про затвердження Порядку підготовки та видання наказів щодо проходження служби в поліції

Відповідно до статті 59 Закону України "Про Національну поліцію", з метою визначення порядку підготовки та видання наказів з питань проходження служби поліцейськими

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1) Порядок підготовки та видання наказів щодо проходження служби в поліції, що додається;

2) Перелік документів з питань проходження служби, що додається.

2. Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС (Боднар В. Є.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Національної поліції України.

 

Міністр

А. Б. Аваков

ПОГОДЖЕНО:

 

Т. в. о. Голови
Національної поліції України
полковник поліції

В. А. Троян

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства внутрішніх справ України
23 листопада 2016 року N 1235

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
20 грудня 2016 р. за N 1668/29798

 

 

 

 

 

 

Порядок
підготовки та видання наказів щодо проходження служби в поліції

I. Загальні положення

1. Цей Порядок розроблено відповідно до статті 59 Закону України "Про Національну поліцію" з метою забезпечення належної підготовки та видання наказів з питань проходження служби поліцейськими.

2. Рішення з питань проходження служби в поліції оформлюються письмовими наказами по особовому складу.

II. Підстави для видання наказів організаційно-розпорядчого характеру по особовому складу

Підставою для видання наказів по особовому складу є такі зміни в службовій діяльності:

призначення на посади, переміщення по службі, тимчасове виконання обов'язків за іншою посадою;

присвоєння та позбавлення спеціальних звань поліції, пониження у спеціальному званні на один ступінь;

закріплення спеціальних жетонів з індивідуальним номером;

заохочення;

зарахування у розпорядження;

звільнення з посади;

звільнення зі служби в поліції;

відрядження поліцейських до державних (міждержавних) органів, установ, організацій та органів місцевого самоврядування із залишенням на службі в поліції;

відсторонення від виконання службових обов'язків (посади);

надання відпусток відповідно до законодавства;

зміни прізвища, імені та по батькові;

обчислення стажу служби в поліції, який дає право на встановлення поліцейським надбавки за вислугу років, надання додаткової оплачуваної відпустки;

установлення посадових окладів;

установлення чи скасування додаткових видів грошового забезпечення, премії та інших доплат відповідно до вимог чинного законодавства України;

направлення поліцейських для проходження служби у складі національного персоналу в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, а також їх повернення.

III. Порядок підготовки та видання наказів по особовому складу

1. Видавати накази по особовому складу можуть керівники органів та підрозділів поліції, а також закладів та установ, що належать до сфери управління Національної поліції України (далі - органи поліції), відповідно до повноважень, визначених законом та іншими нормативно-правовими актами, а також номенклатурою посад, затвердженою Міністерством внутрішніх справ України.

2. Підставою для підготовки та видання наказів по особовому складу є документи з питань проходження служби, подані до підрозділу кадрового забезпечення поліцейським, його керівником або працівником, який здійснює кадрове забезпечення підрозділу.

3. Перелік документів з питань проходження служби визначається згідно з Переліком документів з питань проходження служби, затвердженим наказом МВС України від 23 листопада 2016 року N 1235 (далі - Перелік).

4. У разі необхідності для підготовки наказів можуть витребовуватися документи з певних питань проходження служби в поліції, передбачені чинним законодавством України.

5. Накази по особовому складу повинні мати єдину самостійну порядкову нумерацію, окрему від наказів іншого характеру (нормативно-правового, організаційно-розпорядчого тощо).

6. Оригінали наказів по особовому складу зберігаються в підрозділах документального забезпечення органів поліції, які ці накази видали.

7. Другі примірники наказів або витяги з них надсилаються до підрозділів кадрового забезпечення, фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку, управління майном, а також у разі необхідності до інших зацікавлених підрозділів.

8. У разі видання наказу про відрядження поліцейського до державних (міждержавних) органів, установ, організацій та органів місцевого самоврядування із залишенням на службі в поліції зазначається стаж служби в поліції, який дає право на встановлення поліцейським надбавки за вислугу років, надання додаткової оплачуваної відпустки.

9. У разі видання наказу про призначення працівника на посаду у наказі керівника органу поліції відповідно до вмотивованого подання установлюються посадовий оклад, додаткові види грошового забезпечення та стаж служби в поліції, який дає право на встановлення поліцейським надбавки за вислугу років.

10. У випадку видання наказу про звільнення працівника зі служби в поліції в наказі органу поліції зазначаються стаж служби в поліції, вислуга років для призначення пенсії (у тому числі на пільгових умовах), необхідність виплати одноразової грошової допомоги при звільненні зі служби в поліції та стаж служби в поліції для її виплати.

Крім того, зазначається інформація щодо необхідності виплати грошової компенсації за кількість діб невикористаних відпусток за фактично відпрацьований час у році звільнення або відрахування з грошового забезпечення коштів за кількість діб відпусток за час невідпрацьованої частини календарного року.

11. Накази про накладення дисциплінарних стягнень у виді звільнення з посади, пониження у спеціальному званні на один ступінь та звільнення зі служби в поліції реалізовуються шляхом видання наказів по особовому складу в установленому порядку.

 

Директор Департаменту формування
політики щодо підконтрольних
Міністрові органів влади
та моніторингу МВС

В. Є. Боднар

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства внутрішніх справ України
23 листопада 2016 року N 1235

 

 

 

 

Перелік
документів з питань проходження служби

1. Рапорт (заява), що пишеться власноручно у довільній формі.

2. Подання про призначення на посаду (додаток 1).

3. Подання про встановлення додаткових видів грошового забезпечення (додаток 2).

 

Директор Департаменту формування
політики щодо підконтрольних
Міністрові органів влади
та моніторингу МВС

В. Є. Боднар

Подання про призначення на посаду

Подання про встановлення додаткового грошового забезпечення


Нравится? Лайкни!Категория: Накази МВС (Приказы МВД) | Добавил: yurist-online (17.01.2017)
Просмотров: 2225
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar