Главная » Статьи » Накази МВС (Приказы МВД)

Наказ МВС №174 від 01.03.2017. Про внесення змін до Положення про організацію первинної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято


МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

01.03.2017  № 174

Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
07 березня 2017 р. 
за № 322/30190

Про внесення змін до Положення про організацію первинної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято на службу в поліції

Відповідно до статті 73 Закону України «Про Національну поліцію», з метою належної організації первинної професійної підготовки поліцейських, уперше прийнятих на службу в Національній поліції, НАКАЗУЮ:

1. Унести до Положення про організацію первинної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято на службу в поліції, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 16 лютого 2016 року № 105, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 квітня 2016 року за № 576/28706 (далі - Положення), такі зміни:

1) пункт 3 розділу І викласти в такій редакції:

«3. Професійна підготовка проводиться на базі вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання та установ (закладів) Національної поліції, що діють для забезпечення організації відповідної спеціальної підготовки поліцейських, уперше прийнятих на службу в поліції, а також підвищення кваліфікації і перепідготовки молодшого складу поліції, проведення окремих видів службової підготовки поліцейських (далі - заклади, що здійснюють професійну підготовку).»;

2) пункт 2 розділу ІІ викласти в такій редакції:

«Рознарядка розробляється на календарний рік кадровим підрозділом апарату Національної поліції на підставі заявок органів (закладів, установ) поліції про необхідну кількість навчальних місць для проходження поліцейськими професійної підготовки та планів-графіків закладів, що здійснюють професійну підготовку.

Рознарядка затверджується Міністром внутрішніх справ України та може коригуватися залежно від службової необхідності.»;

3) у тексті Положення слова «заклад професійної підготовки» в усіх відмінках і числах замінити словами «заклад, що здійснює професійну підготовку» у відповідних відмінках і числах.

2. Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС (Слівінський В.Р.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на державного секретаря Тахтая О.В.

Міністр

А.Б. Аваков


Нравится? Лайкни!Категория: Накази МВС (Приказы МВД) | Добавил: pekach (19.04.2017)
Просмотров: 1007
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar