Главная » Статьи » Накази МВС (Приказы МВД)

Наказ МВС №234 від 16.03.2017. Про затвердження переліків військово-облікових спеціальностей і штатних посад рядового, сержантського і старшинського


МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

16.03.2017

м. Київ

N 234

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
06 квітня 2017 р. за N 455/30323

Про затвердження переліків військово-облікових спеціальностей і штатних посад рядового, сержантського і старшинського складу, військовослужбовців-жінок і тарифних переліків вищезазначених військовослужбовців, військових посад Національної гвардії України, які в мирний час можуть заміщатися цивільними особами (на умовах строкового трудового договору), та порядку заміщення в мирний час окремих військових посад у Національній гвардії України цивільними особами (на умовах строкового трудового договору)

Відповідно до пункту 3 глави XII "Прикінцеві положення" Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", з метою встановлення єдиного обліку особового складу та впорядкування переліку посад, що підлягають заміщенню військовослужбовцями рядового, сержантського і старшинського складу Національної гвардії України,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

1) Перелік військово-облікових спеціальностей рядового, сержантського і старшинського складу Національної гвардії України;

2) Перелік штатних посад рядового, сержантського і старшинського складу Національної гвардії України з урахуванням тих, на які дозволяється призначати військовослужбовців-жінок, та відповідних їм військових звань і тарифних розрядів посад;

3) Тарифний перелік штатних посад, які підлягають заміщенню військовослужбовцями рядового, сержантського і старшинського складу - спеціалістами штатних військових оркестрів Національної гвардії України;

4) Перелік військових посад Національної гвардії України, які в мирний час можуть заміщатися цивільними особами (на умовах строкового трудового договору);

5) Порядок заміщення в мирний час окремих військових посад у Національній гвардії України цивільними особами (на умовах строкового трудового договору) (Порядок N 234).

2. Головному управлінню Національної гвардії України забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на командувача Національної гвардії України.

 

Міністр

А. Б. Аваков

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Міністра
соціальної політики України

О. Крентовська

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства внутрішніх справ України
16 березня 2017 року N 234

ПЕРЕЛІК
військово-облікових спеціальностей рядового, сержантського і старшинського складу Національної гвардії України

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства внутрішніх справ України
16 березня 2017 року N 234

ПЕРЕЛІК
штатних посад рядового, сержантського і старшинського складу Національної гвардії України з урахуванням тих, на які дозволяється призначати військовослужбовців-жінок, та відповідних їм військових звань і тарифних розрядів посад

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства внутрішніх справ України
16 березня 2017 року N 234

ТАРИФНИЙ ПЕРЕЛІК
штатних посад, які підлягають заміщенню військовослужбовцями рядового, сержантського і старшинського складу - спеціалістами штатних військових оркестрів Національної гвардії України

За посадами та категоріями спеціалістів - військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом (військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період):

Код

Штатні посади (найменування)

Кодове (цифрове) позначення військово-облікової спеціальності (ВОС) та посад

Тарифний розряд

1

2

3

4

 

Артист оркестру, артист-соліст-інструменталіст, артист-вокаліст (соліст), артист хору, артист-соліст (хору), артист балету, артист балету (соліст), музикант військового оркестру, ансамблю пісні і танцю, артист-тамбурмажор

 

 

293

вищої категорії

917293, 918293

8

029

першої категорії

917029, 918029

7

066

другої категорії

917066, 918066

6

272

музикант

917272, 918272

5/5

013

артист

917013, 918013

2/2

Примітки:

1. Визначення кваліфікації та зарахування спеціалістів-військовослужбовців до відповідної категорії, подання їх на затвердження покладаються на відповідних керівників.

2. Затвердження кваліфікації та відповідних категорій спеціалістів-військовослужбовців Національної гвардії України покладається на керівника військово-оркестрової служби Національної гвардії України.

3. При наданні військовослужбовцям відповідної категорії артиста, музиканта посадові оклади за новою наданою категорією виплачуються з дня підписання наказу про надання цієї категорії, але не раніше дня затвердження військовослужбовця в цій категорії.

4. У чисельнику зазначено тарифний розряд для військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу військової служби за контрактом (військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період), у знаменнику - тарифний розряд для військовослужбовців строкової військової служби, які заміщують ці посади.

 

Т. в. о. командувача
Національної гвардії України
генерал-лейтенант

О. В. Кривенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства внутрішніх справ України
16 березня 2017 року N 234

ПЕРЕЛІК
військових посад Національної гвардії України, які в мирний час можуть заміщатися цивільними особами (на умовах строкового трудового договору)

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства внутрішніх справ України16 березня 2017 року N 234

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
06 квітня 2017 р. за N 456/30324

ПОРЯДОК
заміщення в мирний час окремих військових посад у Національній гвардії України цивільними особами (на умовах строкового трудового договору)

I. Загальні положення

1. Цей Порядок визначає правові та організаційні засади заміщення в мирний час окремих військових посад Національної гвардії України цивільними особами (на умовах строкового трудового договору).

2. У Національній гвардії України в мирний час можуть заміщатися цивільними особами окремі військові посади, які включені у Перелік військових посад Національної гвардії України, які в мирний час можуть заміщатися цивільними особами (на умовах строкового трудового договору), у тому числі посади, укомплектовані військовослужбовцями-жінками на період їх відпусток у зв'язку з вагітністю та пологами, а також посади, укомплектовані військовослужбовцями на період їх відпусток по догляду за дитиною.

3. Військова посада може бути заміщена лише працівником, який не є державним службовцем та має споріднену спеціальність, що відповідає коду посади відповідно до Класифікатора професій (КП ДК 003:2010), затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28 липня 2010 року N 327.

4. Регулювання трудових відносин працівників, які заміщують військові посади, здійснюється відповідно до чинного законодавства.

Вакантні посади військовослужбовців, а також посади, укомплектовані військовослужбовцями на період їх відпусток по догляду за дитиною, не дозволяється заміщувати працівниками на умовах сумісництва та суміщення.

5. Строкові трудові договори, укладені з цивільними особами відповідно до вимог частини четвертої статті 6 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" до набрання чинності цим Порядком, продовжують діяти до закінчення строку, на який їх було укладено.

II. Посадові особи, які уповноважені укладати трудовий договір

1. Заміщення окремих військових посад здійснюється на умовах строкового трудового договору, який укладається з працівником командирами (начальниками) військових частин, закладів, установ та організацій, у штатах яких перебувають посади, що можуть підлягати заміщенню.

2. Заміщення вакантних військових посад начальників (керівників) закладів, установ та організацій здійснюється на умовах строкового трудового договору, який укладається з працівником посадовою особою, до номенклатури посад для призначення військовослужбовців якої віднесено таку посаду.

3. У разі необхідності призначення працівника на військову посаду, яка відповідно до номенклатури посад для призначення військовослужбовців віднесена до повноважень іншої посадової особи, заміщення цієї посади здійснюється за погодженням такої посадової особи.

III. Особливості укладання строкового трудового договору

1. Строк дії строкового трудового договору з працівниками, які заміщують вакантні військові посади, визначається до призначення на цю посаду військовослужбовця.

2. У разі прийняття працівників на посади, які укомплектовані військовослужбовцями-жінками на період їх відпусток у зв'язку з вагітністю та пологами, а також на посади, укомплектовані військовослужбовцями на період їх відпусток по догляду за дитиною, строк дії строкового трудового договору визначається до повернення військовослужбовців, які займають ці посади, із відпусток у зв'язку з вагітністю та пологами чи відпусток по догляду за дитиною.

 

Т. в. о. командувача
Національної гвардії України
генерал-лейтенант

О. В. Кривенко


Нравится? Лайкни!Категория: Накази МВС (Приказы МВД) | Добавил: pekach (26.04.2017)
Просмотров: 2125
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar