Главная » Статьи » Накази МВС (Приказы МВД)

Наказ УДО/МВС N 344/1260 від 29.11.2016. Про затвердження Інструкції з придбання в Управлінні державної охорони України вогнепальної зброї


УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.11.2016

м. Київ

N 344/1260

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
27 грудня 2016 р. за N 1701/29831

Про затвердження Інструкції з придбання в Управлінні державної охорони України вогнепальної зброї невійськового призначення, бойових припасів до неї, холодної і пневматичної зброї та деяких інших предметів і матеріалів, на які поширюється дозвільна система

Відповідно до Законів України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", "Про Національну поліцію", пункту 11 Положення про дозвільну систему, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1992 року N 576, з метою визначення механізму придбання в Управлінні державної охорони України вогнепальної зброї невійськового призначення, бойових припасів до неї, холодної і пневматичної зброї та деяких інших предметів і матеріалів, на які поширюється дозвільна система,

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Інструкцію з придбання в Управлінні державної охорони України вогнепальної зброї невійськового призначення, бойових припасів до неї, холодної і пневматичної зброї та деяких інших предметів і матеріалів, на які поширюється дозвільна система, що додається.

2. Департаменту матеріально-технічного забезпечення Управління державної охорони України забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.

 

Начальник Управління державної
охорони України
генерал-полковник

В. В. Гелетей

Міністр внутрішніх справ України

А. Б. Аваков

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Національної
поліції України

Х. Деканоідзе

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України
29 листопада 2016 року N 344/1260

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
27 грудня 2016 р. за N 1701/29831

 

 

 

 

 

 

ІНСТРУКЦІЯ
з придбання в Управлінні державної охорони України вогнепальної зброї невійськового призначення, бойових припасів до неї, холодної і пневматичної зброї та деяких інших предметів і матеріалів, на які поширюється дозвільна система

1. Придбання вогнепальної зброї невійськового призначення, бойових припасів до неї, холодної і пневматичної зброї, запасних деталей до них та інших предметів та матеріалів, на які поширюється дозвільна система (далі - зброя невійськового призначення та бойові припаси до неї), здійснюється для озброєння підрозділів, організацій, установ та навчальних закладів Управління державної охорони України (далі - УДО України), поповнення нагородного фонду УДО України, забезпечення тренувальної та змагальної діяльності суб'єктів сфери фізичної культури та спорту Управління.

2. Придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї за кошти державного бюджету здійснюється з урахуванням процедур, визначених законодавством України у сфері державних закупівель.

3. Придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї здійснюється УДО України в порядку, встановленому Інструкцією про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів, затвердженою наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21 серпня 1998 року N 622, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 07 жовтня 1998 року за N 637/3077, з урахуванням цієї Інструкції, за дозволами уповноваженого на це підрозділу апарату центрального органу управління Національної поліції України (далі - уповноважений підрозділ Національної поліції України) у суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність з виробництва, ремонту, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, пневматичною та холодною зброєю, пристроями для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії вітчизняного виробництва, та патронами до них.

4. УДО України здійснює придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї тільки за дозволами уповноваженого підрозділу Національної поліції України.

5. Для отримання дозволу на придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї (далі - Дозвіл) до уповноваженого підрозділу Національної поліції України УДО України подаються такі документи:

клопотання начальника УДО України, у якому зазначається кількість зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї, що планується придбати;

наказ начальника УДО України про призначення особи, відповідальної за придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї, із зазначенням її прізвища, імені та по батькові;

копія документа, що є підставою для придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї, засвідчена суб'єктом господарювання (договір, контракт тощо);

платіжний документ про оплату послуг, пов'язаних з видачею Дозволу.

6. Дозвіл отримується в уповноваженому підрозділі Національної поліції України особою, призначеною в УДО України відповідальною за придбання зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї.

7. Не використаний протягом строку дії Дозвіл повертається до уповноваженого підрозділу Національної поліції України.

8. Оформлення приймання придбаної зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї здійснюється комісією Управління державної охорони України за актом приймання, форма якого наведена в додатку 1 до цієї Інструкції.

9. Передавання придбаної зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї між органами, підрозділами, закладами і установами УДО України дозволяється тільки на підставі накладної, форма якої наведена в додатку 2 до цієї Інструкції.

10. Облік, зберігання та видача придбаної зброї невійськового призначення та бойових припасів до неї здійснюються в порядку, визначеному законодавством України.

 

Директор Департаменту
матеріально-технічного забезпечення
Управління державної охорони України
полковник

Я. Б. Терлецький

Директор Департаменту формування
політики щодо підконтрольних
Міністрові органів влади
та моніторингу Міністерства
внутрішніх справ України

В. Є. Боднар

Приймальний акт. Додаток 1 до Інструкції

Накладна. Додаток 2 до Інструкції


Нравится? Лайкни!Категория: Накази МВС (Приказы МВД) | Добавил: yurist-online (30.01.2017)
Просмотров: 1037
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar