Главная » Юридическая онлайн библиотека » Накази МОЗ України / Приказы МОЗ Украины

Наказ МОЗ №1423 від 29.12.2016. Про затвердження Порядку розрахунку граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби на основі референтних цін

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.12.2016

м. Київ

N 1423

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
05 січня 2017 р. за N 12/29880

Про затвердження Порядку розрахунку граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби на основі референтних цін

Відповідно до пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2016 року N 862 "Про державне регулювання цін на лікарські засоби"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок розрахунку граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби на основі референтних цін, що додається.

2. Управлінню фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції (Лясковський Т. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров'я Ілика Р. Р.

4. Цей наказ набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

 

В. о. Міністра

У. Супрун

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
29 грудня 2016 року N 1423

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
05 січня 2017 р. за N 12/29880

 

 

 

 

 

 

ПОРЯДОК
розрахунку граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби на основі референтних цін

1. Цей Порядок визначає механізм розрахунку граничних оптово-відпускних цін на основі референтних цін, визначених з урахуванням даних про ціни на лікарські засоби, зареєстровані в Республіці Польща, Словацькій Республіці, Чеській Республіці, Латвійській Республіці та Угорщині (далі - референтні країни).

2. Дія цього Порядку поширюється на лікарські засоби, визначені абзацом другим пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2016 року N 862 "Про державне регулювання цін на лікарські засоби" (далі - Перелік МНН).

3. Референтні ціни на лікарські засоби визначаються на основі даних про зареєстровані ціни одиниці лікарської форми кожної сили дії кожного лікарського засобу з Переліку МНН, отриманих з офіційних джерел уповноважених державних органів референтних країн.

4. Референтні ціни на лікарські засоби з Переліку МНН визначаються у національній валюті України.

Перерахування референтних цін на лікарські засоби з іноземних валют референтних країн у національну валюту України здійснюється за офіційним курсом, встановленим Національним банком України на дату визначення цін.

5. Гранична оптово-відпускна ціна одиниці лікарської форми кожної сили дії лікарського засобу з Переліку МНН розраховується як найменша референтна ціна одиниці лікарської форми кожної сили дії значень вибірки відповідних цін у референтних країнах за таким алгоритмом:

ГрОВЦ = MIN (РЦ 1 … РЦ N),

де ГрОВЦ - гранична оптово-відпускна ціна;

РЦ 1 …РЦ N - референтні ціни у референтних країнах.

6. МОЗ веде реєстр граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби у електронному вигляді, який оприлюднюється на його офіційному веб-сайті (www.moz.gov.ua) за формою, наведеною у додатку до цього Порядку.

 

Начальник Управління
фармацевтичної діяльності
та якості фармацевтичної продукції

Т. Лясковський

Реєстр граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби. Додаток до Порядку розрахунку граничної оптово-відпускної ціни на ЛЗ


Категория: Накази МОЗ України / Приказы МОЗ Украины | Добавил: yurist-online (12.01.2017)
Просмотров: 283
Всего комментариев: 0
avatar