Главная » Статьи » Накази МОЗ України / Приказы МОЗ Украины

Наказ МОЗ №17 від 10.01.2017. Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді в апараті Міністерства охорони здоров'я України


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ
10.01.2017 N 17

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
25 січня 2017 р. за N 112/29980

Про затвердження Порядку стажування громадян
з числа молоді в апараті Міністерства охорони здоров'я України

Відповідно до частини дев’ятої статті 48 Закону України "Про державну службу" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок стажування громадян з числа молоді в апараті Міністерства охорони здоров’я України (далі - Порядок), що додається.

2. Департаменту управління персоналом та кадрової політики (Азябіна О.О.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Керівникам структурних підрозділів Міністерства охорони здоров’я України забезпечити стажування громадян з числа молоді відповідно до Порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Сивак О.В.

В.о. Міністра У. Супрун

Затверджено
Наказ Міністерства охорони здоров’я України
10.01.2017 N 17

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
25 січня 2017 р. за N 112/29980

Порядок
стажування громадян з числа молоді в апараті
Міністерства охорони здоров’я України

1. Цей Порядок визначає загальні положення щодо організації та проходження стажування громадян з числа молоді в апараті Міністерства охорони здоров’я України відповідно до частини дев’ятої статті 48 Закону України "Про державну службу".

2. У цьому Порядку термін "молодь" вживається у такому значенні: громадяни України віком до 35 років, які є студентами п’ятого і вище курсів вищих навчальних закладів або отримали вищу освіту та не перебувають на посадах державної служби.

3. Стажування молоді в апараті Міністерства охорони здоров’я України здійснюється строком до шести місяців з метою ознайомлення з функціонуванням в Міністерстві охорони здоров’я України державної служби.

Стажування молоді проводиться у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу працівників апарату Міністерства охорони здоров’я України.

4. Допуск до стажування та визначення строку його проходження здійснюються на підставі заяви особи, яка має намір пройти стажування в апараті Міністерства охорони здоров’я України (далі - стажист), та оформлюються наказом державного секретаря Міністерства охорони здоров’я України. До заяви стажист може додавати мотиваційний лист у довільній формі.

База стажування (структурний підрозділ або структурні підрозділи апарату Міністерства охорони здоров’я України) визначається наказом державного секретаря Міністерства охорони здоров’я України з урахуванням побажань стажиста та згоди керівника відповідного структурного підрозділу. При цьому враховується організаційна можливість прийняти особу на стажування.

Стажування молоді в апараті Міністерства охорони здоров’я України може здійснюватися з ініціативи Міністра охорони здоров’я України, державного секретаря Міністерства охорони здоров’я України, керівників вищих навчальних закладів, молодіжних громадських формувань та інших осіб.

5. На період стажування в апараті Міністерства охорони здоров’я України за стажистом закріплюється керівник стажування з числа керівників структурних підрозділів апарату Міністерства, в яких проводитиметься стажування.

6. Зміст стажування визначається індивідуальним планом стажування (додаток), що затверджується керівником стажування.

7. Керівник стажування:

1) складає та затверджує індивідуальний план стажування;

2) забезпечує умови, необхідні для проходження стажування;

3) забезпечує стажисту можливість ознайомитися з організацією роботи структурного підрозділу - бази стажування;

4) залучає стажиста до діяльності структурного підрозділу, підготовки проектів службових документів (крім документів, які містять інформацію з обмеженим доступом).

8. Стажист:

1) зобов'язаний у повному обсязі та своєчасно виконувати завдання, передбачені індивідуальним планом стажування, вказівки та доручення керівника стажування;

2) зобов'язаний додержуватись етики та культури поведінки;

3) може брати участь у роботі структурного підрозділу - бази стажування та бути присутнім на нарадах такого структурного підрозділу, готувати проекти документів.

9. Керівник стажування після закінчення стажування на прохання стажиста складає, підписує та видає йому довідку або характеристику, яка містить стислу інформацію про результати стажування.

10. Стажист після закінчення стажування складає стислий звіт про стажування та засвідчує його своїм підписом.

11. Документи про проходження стажування передаються керівником стажування на зберігання до Департаменту управління персоналом та кадрової політики Міністерства охорони здоров’я України.

12. Міністерство охорони здоров’я України не несе зобов’язань щодо відшкодування молоді, яка проходить стажування в апараті Міністерства охорони здоров’я України, витрат на проїзд до місця стажування і назад, добових за час перебування в дорозі та найм житла тощо.

Заступник Міністра з питань європейської
інтеграції О.В. Сивак

Додаток
до Порядку стажування громадян з числа молоді
в апараті Міністерства охорони здоров’я України
(пункт 6)


Нравится? Лайкни!Категория: Накази МОЗ України / Приказы МОЗ Украины | Добавил: pekach (21.03.2017)
Просмотров: 1255
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar