Главная » Статьи » Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов

Наказ № 675/5/37 від 27.02.2017. Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно


МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ


НАКАЗ

27.02.2017
м. Київ
N 675/5/37

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
28 лютого 2017 р. за N 270/30138

Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Єдиним реєстром документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів

Відповідно до пункту 12 Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року N 1127, та з метою забезпечення інформаційної взаємодії між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Єдиним реєстром документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок інформаційної взаємодії між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Єдиним реєстром документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів, що додається.

2. Технічному адміністратору Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Державній архітектурно-будівельній інспекції України вжити відповідних заходів, необхідних для реалізації цього наказу.

3. Департаменту приватного права Міністерства юстиції України (Ференс О. М.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

4. Цей наказ набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти:

у Міністерстві юстиції України - на першого заступника Міністра Севостьянову Н. І.;

у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства - на заступника Міністра Парцхаладзе Л. Р.

 

Міністр юстиції України
П. Петренко
Віце-прем'єр-міністр України 
Міністр регіонального розвитку, 
будівництва та житлово-комунального 
господарства України
Г. Зубко
ПОГОДЖЕНО:
 
Т. в. о. генерального директора 
державного підприємства 
"Національні інформаційні систем"
О. О. Ніколайчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
27 лютого 2017 року N 675/5/37

Зареєстровано 
в Міністерстві юстиції України
28 лютого 2017 р. за N 270/30138


ПОРЯДОК
інформаційної взаємодії між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Єдиним реєстром документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів

1. Цей Порядок визначає механізм інформаційної взаємодії між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно (далі - Державний реєстр прав) та Єдиним реєстром документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів (далі - Єдиний реєстр документів).

У цьому Порядку терміни вживаються у значеннях, наведених у Законах України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", "Про регулювання містобудівної діяльності" та інших нормативно-правових актах, прийнятих відповідно до зазначених законів.

2. Інформаційна взаємодія здійснюється на центральному рівні в електронному вигляді телекомунікаційними каналами зв'язку.

3. Інформаційна взаємодія згідно з цим Порядком здійснюється безоплатно.

4. Інформаційну взаємодію забезпечують технічний адміністратор Державного реєстру прав та Державна архітектурно-будівельна інспекція України.

5. Для захисту інформації застосовуються засоби криптографічного захисту інформації, що мають сертифікат відповідності або позитивний експертний висновок за результатами державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації.

6. При здійсненні інформаційної взаємодії задіюються інформаційні системи:

Міністерства юстиції України - Державний реєстр прав;

Державної архітектурно-будівельної інспекції України - Єдиний реєстр документів.

7. Доступ до інформації щодо документів, які обліковуються в Єдиному реєстрі документів, забезпечується шляхом формування державним реєстратором прав на нерухоме майно за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав пошукового запиту за типом та номером відповідного документа.

Технічний адміністратор Державного реєстру прав забезпечує передачу до Єдиного реєстру документів відомостей про документ, що зазначений у пошуковому запиті, одночасно з формуванням такого запиту.

8. Державна архітектурно-будівельна інспекція України в режимі реального часу передає до Державного реєстру прав відомості про документ за його наявності в Єдиному реєстрі документів за критеріями, зазначеними в пошуковому запиті.

Технічний адміністратор Державного реєстру прав забезпечує державному реєстратору прав на нерухоме майно доступ до відомостей, отриманих з Єдиного реєстру документів.

9. Структура та формат інформаційних файлів, що передаються та приймаються в порядку інформаційної взаємодії, процедури взаємодії інформаційних систем та зміни до них визначаються Міністерством юстиції України та Державною архітектурно-будівельною інспекцією України шляхом прийняття спільних рішень, які оформлюються окремими протоколами, підготовленими на підставі цього Порядку.

Інформаційні файли повинні містити повну актуальну інформацію про документ, що обліковується в Єдиному реєстрі документів.

У разі відсутності документа у Єдиному реєстрі документів за критеріями, зазначеними в пошуковому запиті, формується та передається повідомлення про відсутність зазначеного документа.

 

Директор Департаменту 
приватного права 
Міністерства юстиції України
О. М. Ференс
Директор Департаменту 
державних програм та розвитку 
житлового будівництва Міністерства 
регіонального розвитку, будівництва та
житлово-комунального господарства України
Н. В. Козловська


Нравится? Лайкни!Категория: Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов | Добавил: yurist-online (16.03.2017)
Просмотров: 655
Всего комментариев: 0
avatar