Главная » Статьи » Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов

Наказ Держстату №286 від 07.07.2012. Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 1-Б Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами


ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
07.07.2012 N 286

Про затвердження форми державного статистичного спостереження
N 1-Б "Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами"

(Із змінами, внесеними згідно з Наказом
Державної служби статистики 
N 331 від 16.11.2015)

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики фінансів підприємств та отримання повної, всебічної й об'єктивної статистичної інформації наказую:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження N 1-Б "Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами", що додається, та ввести її у дію з 1 січня 2013 року.

(Форма із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної служби статистики N 331 від 16.11.2015)

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб (підприємства) усіх видів економічної діяльності (крім бюджетних установ) за переліком, установленим органами державної статистики.

3. Департаменту структурної статистики та статистики фінансів підприємств (Жук І.М.) здійснювати методологічне керівництво збиранням та опрацюванням даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

5. Визнати таким, що втратив чинність, з 1 січня 2013 року наказ Держкомстату від 15 серпня 2011 року N 209"Про затвердження форми державного статистичного спостереження N 1-Б "Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Піщейка В.О.

Голова О.Г. Осауленко


Нравится? Лайкни!Категория: Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов | Добавил: pekach (04.04.2017)
Просмотров: 902
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar