Главная » Статьи » Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов

Наказ ДСНС №463 від 22.09.2016. Про введення в дію Програм підготовки льотного складу авіаційних підрозділів цивільного захисту на літаках


ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 22 вересня 2016 року N 463

(з основної діяльності)

м. Київ

Про введення в дію Програм підготовки льотного складу авіаційних підрозділів цивільного захисту на літаках та вертольотах

Для забезпечення планування та проведення льотної підготовки авіаційних підрозділів цивільного захисту на літаках та вертольотах наказую:

1. Ввести в дію з 1 грудня 2016 року Програму підготовки льотного складу авіаційних підрозділів служби цивільного захисту на літаках, Програму підготовки льотного складу авіаційних підрозділів служби цивільного захисту на вертольотах, що додаються*.

____________
* Не наводяться.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 05.12.2008 N 894 "Про введення в дію Програм підготовки льотного складу на літаках та вертольотах в авіації МНС".

3. Цей наказ набирає чинності з 1 грудня 2016 року.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Мельчуцького О. Г.

 

Голова
М. Чечоткін


Нравится? Лайкни!Категория: Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов | Добавил: yurist-online (04.12.2016)
Просмотров: 600
Всего комментариев: 0
avatar