Главная » Статьи » Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов

Наказ ГПУ №135 від 05.04.2016. Про затвердження Порядку складення Присяги прокурора


ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.04.2016

м. Київ

N 135

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
27 квітня 2016 р. за N 646/28776

Про затвердження Порядку складення Присяги прокурора

Відповідно до статей 9 (Перелік N 1697-VII), 36 Закону України "Про прокуратуру" (Перелік N 1697-VII), з метою визначення порядку складення Присяги прокурора та організації її виконання

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок складення Присяги прокурора, що додається.

2. Прокурорам у службовій діяльності та особистій поведінці неухильно дотримуватися положень Присяги прокурора.

3. Департаменту кадрової роботи Генеральної прокуратури України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника та заступників Генерального прокурора України, заступника Генерального прокурора України - Головного військового прокурора, заступника Генерального прокурора України - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, керівників регіональних, місцевих та військових прокуратур.

 

Виконувач обов'язків
Генерального прокурора України

Ю. Севрук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генеральної прокуратури України
05 квітня 2016 року N 135

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
27 квітня 2016 р. за N 646/28776

ПОРЯДОК
складення Присяги прокурора

1. Особа, вперше призначена на посаду прокурора, складає Присягу прокурора (далі - Присяга), зміст якої визначений статтею 36 Закону України "Про прокуратуру" (Перелік N 1697-VII).

2. Складення Присяги проводиться в офіційній обстановці за участю керівника прокуратури, до якої призначено працівника, або уповноваженої ним особи. Прокурор завчасно повідомляється про дату, час і місце складення Присяги.

3. Складення прокурором Присяги (Перелік N 1697-VII) відбувається у присутності прокурорів прокуратури (структурного підрозділу), на посаду в якій (якому) його призначено, шляхом зачитування та підписання тексту Присяги.

4. У разі коли Присягу складає декілька прокурорів, текст Присяги може зачитати один з них, старший за віком, після чого всі прокурори, які склали Присягу, ставлять свої підписи під текстом Присяги.

5. Для прокурорів, які з поважних причин не склали Присягу (Перелік N 1697-VII) у визначений термін, керівником прокуратури, до якої призначено прокурора на посаду, визначається інший день і час для її складення.

6. Підписаний текст Присяги зберігається в особовій справі працівника.

7. Про складення Присяги (Перелік N 1697-VII) вноситься запис у трудову книжку.

 

Начальник Департаменту
кадрової роботи
Генеральної прокуратури України

О. Горбань


Нравится? Лайкни!Категория: Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов | Добавил: pekach (09.04.2017)
Просмотров: 1021
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar