Главная » Статьи » Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов

Наказ ГПУ №387 від 18.11.2016. Про затвердження Порядку забезпечення транспортними і матеріально-технічними засобами органів прокуратури


ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ


НАКАЗ

18.11.2016
м. Київ
N 387

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
30 листопада 2016 р. за N 1548/29678

Про затвердження Порядку забезпечення транспортними і матеріально-технічними засобами органів прокуратури

Відповідно до статей 9, 91 Закону України "Про прокуратуру", з метою визначення порядку забезпечення транспортними і матеріально-технічними засобами органів прокуратури

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок забезпечення транспортними і матеріально-технічними засобами органів прокуратури, що додається.

2. Департаменту інформаційних технологій, документального та матеріально-технічного забезпечення Генеральної прокуратури України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України у встановленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Генерального прокурора України Сторожука Д. А.

 

Генеральний прокурор України
Ю. Луценко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генеральної прокуратури України
18 листопада 2016 року N 387

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
30 листопада 2016 р. за N 1548/29678


ПОРЯДОК
забезпечення транспортними і матеріально-технічними засобами органів прокуратури

1. Цей Порядок розроблено на виконання статті 91 Закону України "Про прокуратуру".

Дія цього Порядку поширюється на Генеральну прокуратуру України, регіональні, місцеві прокуратури, Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру та Національну академію прокуратури України (далі - органи прокуратури), визначає загальні засади забезпечення транспортними і матеріально-технічними засобами в межах видатків на їх утримання, затверджених у Державному бюджеті України, відповідно до вимог чинного законодавства.

2. У цьому Порядку термін "матеріально-технічні засоби" вживається в такому значенні: продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, вироби, устаткування, технології, засоби зв'язку, комп'ютерна, організаційна та електронно-обчислювальна техніка, запасні частини для транспортних засобів і зазначеної техніки, пально-мастильні матеріали, канцелярські та паперові вироби, друкована продукція, канцелярське приладдя, формений одяг, меблі, побутова техніка, будівельні матеріали, інвентар, інструменти та засоби для господарської діяльності.

3. Відповідно до цього Порядку:

приймання-передача транспортних і матеріально-технічних засобів між органами прокуратури здійснюється на підставі наказів Генеральної прокуратури України;

транспортні і матеріально-технічні засоби, придбані (передані) у встановленому законодавством порядку для потреб Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, не можуть бути в подальшому передані до інших органів прокуратури та/або структурних підрозділів Генеральної прокуратури України без погодження керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури;

військові прокуратури забезпечуються транспортними та матеріально-технічними засобами відповідно до вимог Інструкції про організацію і здійснення матеріально-побутового та іншого забезпечення військових прокуратур, затвердженої наказом Міністерства оборони України, Генеральної прокуратури України від 18 березня 2016 року N 148/122, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 13 квітня 2016 року за N 548/28678;

приймання-передача транспортних і матеріально-технічних засобів від/до інших підприємств, установ, організацій, які належать до державної або комунальної власності, здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Згідно з наказом Генеральної прокуратури України забезпечення транспортними і матеріально-технічними засобами органів прокуратури здійснюється централізовано Генеральною прокуратурою України як головним розпорядником бюджетних коштів у межах встановлених бюджетних призначень та відповідно до вимог бюджетного законодавства.

5. Забезпечення Генеральної прокуратури України, регіональних прокуратур та Національної академії прокуратури України транспортними і матеріально-технічними засобами, що не увійшли до переліку, зазначеного в абзаці другому пункту 9 цього Порядку, здійснюється в межах затверджених кошторисних видатків із дотриманням вимог чинного законодавства.

6. Планування видатків для забезпечення органів прокуратури транспортними і матеріально-технічними засобами здійснюється за поданими потребами в бюджетних асигнуваннях відповідними структурними підрозділами Генеральної прокуратури України, регіональних прокуратур та Національної академії прокуратури України до бухгалтерської служби Генеральної прокуратури України відповідно до вимог чинного законодавства.

7. Бухгалтерська служба Генеральної прокуратури України організовує та забезпечує складання бюджетного запиту (з урахуванням норм і нормативів) відповідно до вимог Інструкції з підготовки бюджетних запитів, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 06 червня 2012 року N 687, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 26 червня 2012 року за N 1057/21369 (із змінами), і подання його разом з детальними розрахунками та економічними обґрунтуваннями для аналізу до Міністерства фінансів України.

8. Порядок ведення бухгалтерського обліку транспортних і матеріально-технічних засобів здійснюється бухгалтерськими службами Генеральної прокуратури України, регіональних прокуратур та Національної академії прокуратури України відповідно до вимог чинного законодавства.

9. Самостійний структурний підрозділ Генеральної прокуратури України, на який покладено функції забезпечення транспортними і матеріально-технічними засобами, здійснює:

визначення потреб та підготовку документів, необхідних для забезпечення транспортними і матеріально-технічними засобами відповідно до вимог чинного законодавства;

визначення переліку транспортних і матеріально-технічних засобів, щодо яких забезпечення здійснюється централізовано, на підставі отриманих пропозицій і обґрунтованих потреб органів прокуратури та відповідно до акта організаційно-розпорядчого характеру Генеральної прокуратури України;

ефективний розподіл транспортних і матеріально-технічних засобів;

забезпечення належних умов зберігання транспортних і матеріально-технічних засобів та їх раціональне використання.

 

Перший заступник
Генерального прокурора України
Д. Сторожук


Нравится? Лайкни!Категория: Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов | Добавил: yurist-online (07.12.2016)
Просмотров: 617
Всего комментариев: 0
avatar