Главная » Статьи » Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов

Наказ МЕРТ №2092 від 19.12.2016. Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі


МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ


НАКАЗ

19.12.2016
м. Київ
N 2092

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 грудня 2016 р. за N 1734/29864

Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі

Відповідно до пункту 11 частини першої статті 8 Закону України "Про публічні закупівлі", з метою вдосконалення нормативно-правового забезпечення публічних закупівель

НАКАЗУЮ:

1. Унести до розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17 березня 2016 року N 454, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за N 448/28578, такі зміни:

в абзаці другому пункту 1 слова "за показниками третьої - п'ятої цифр" замінити словами "за показником четвертої цифри";

пункт 1 доповнити новими абзацами такого змісту:

"Під час здійснення закупівлі лікарських засобів предмет закупівлі визначається за показником третьої цифри Єдиного закупівельного словника із зазначенням у дужках міжнародної непатентованої назви лікарського засобу (далі - МНН). У разі якщо предмет закупівлі лікарських засобів містить два та більше лікарських засобів, замовником у дужках зазначається МНН кожного лікарського засобу.

Замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за МНН, за формою випуску, за дозуванням, за обсягом та/або за місцем поставки лікарських засобів.";

у пункті 2 після слів та цифр "затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року N 301" доповнити словами ", із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до Єдиного закупівельного словника".

2. Департаменту регулювання державних закупівель забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Виконувач обов'язків Міністра 
економічного розвитку  і торгівлі 
України
М. Є. Нефьодов
ПОГОДЖЕНО:
 
В. о. Голови Державної 
регуляторної служби України
В. П. Загородній


Нравится? Лайкни!Категория: Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов | Добавил: yurist-online (17.01.2017)
Просмотров: 1077
Всего комментариев: 0
avatar