Главная » Статьи » Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов

Наказ Мінфіну №444 від 20.04.2017. Про внесення зміни до Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів


МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 квітня 2017 року N 444

Про внесення зміни до Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу

Відповідно до абзацу другого пункту 6 Порядку спрямування 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів, визначених у розписі державного бюджету за загальним фондом, до спеціальних фондів обласних бюджетів та бюджету м. Києва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 року N 726 (Постанова N 726), наказую:

1. Унести зміну до Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 02 грудня 2014 року N 1195 "Про затвердження Структури кодування програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів і Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу" (Наказ N 1195) (зі змінами), доповнивши її позицією:

"6680

Здійснення заходів в рамках проведення експерименту з розвитку автомобільних доріг загального користування в усіх областях та м. Києві, а також дорожньої інфраструктури у м. Києві"

0456

2. Департаменту місцевих бюджетів (Кузькін Є. Ю.) довести цей наказ до відома місцевих фінансових органів для використання при складанні та виконанні місцевих бюджетів.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Марченка С. М.

 

В. о. Міністра

О. Маркарова


Нравится? Лайкни!



Категория: Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов | Добавил: pekach (28.04.2017)
Просмотров: 1113
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar