Главная » Статьи » Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов

Наказ Мінсоцполітики №434 від 20.03.2017. Про затвердження Норм оплати праці експертів, які залучаються для проведення державної наукової та НТЕ


МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

20.03.2017   № 434

 

Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
03 квітня 2017 р. 
за № 442/30310

Про затвердження Норм оплати праці експертів, які залучаються для проведення державної наукової та науково-технічної експертиз, що проводяться за рахунок коштів державного бюджету

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство соціальної політики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 423 (зі змінами), з метою приведення норм оплати праці експертів, які залучаються для проведення державної наукової та науково-технічної експертиз, що проводяться за рахунок коштів державного бюджету, у відповідність до чинних нормативно-правових актів НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Норми оплати праці експертів, які залучаються для проведення державної наукової та науково-технічної експертиз, що проводяться за рахунок коштів державного бюджету, що додаються.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства соціальної політики України від 29 грудня 2016 року № 1650 „Про затвердження Норм оплати праці експертів, які залучаються для проведення державної наукової та науково-технічної експертиз, що проводяться за рахунок коштів державного бюджету”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 16 січня 2017 року за № 44/29912.

3. Департаменту заробітної плати та умов праці (Товстенко О.П.) забезпечити подання цього наказу в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування, а Норми оплати праці експертів, які залучаються для проведення державної наукової та науково-технічної експертиз, що проводяться за рахунок коштів державного бюджету, застосовуються з 01 січня 2017 року.

Міністр

А. Рева

ПОГОДЖЕНО: 

Міністерство фінансів України

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО 
Наказ Міністерства 
соціальної  політики України 
20.03.2017  № 434

 

Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
03 квітня 2017 р. 
за № 442/30310

НОРМИ 
оплати праці експертів, які залучаються для проведення державної наукової та науково-технічної експертиз, що проводяться за рахунок коштів державного бюджету

Види робіт

Розміри оплати праці, гривень

за індивідуальну експертизу 
(з 01 січня 2017 року)

за експертизу в складі експертної групи 
(з 01 січня 2017 року)

Керування роботою експертної групи

-

591

Участь у засіданні експертної групи

-

83

Складання висновків за розділом чи окремим питанням об’єкта наукової та науково-технічної експертиз

591

512

Складання висновку в цілому (зведеного висновку) щодо об’єкта наукової та науково-технічної експертиз

896

591

Складання висновку в цілому про виконання робіт за державними, міждержавними, галузевими, міжгалузевими, інноваційними програмами та проектами державного значення

990

-

Консультування з окремих питань експертизи, попередній аналіз об’єкта наукової та науково-технічної експертиз

110

110

__________ 
Примітки:


1. Якщо експерт при розгляді одного об’єкта наукової та науково-технічної експертиз виконує кілька видів вищезазначених робіт, сумарний розмір оплати з 01 січня 2017 року не повинен перевищувати:
591 грн – за експертизу в складі експертної групи, індивідуальну експертизу; 
896 грн – за складання висновку в цілому щодо об’єкта наукової та науково-технічної експертиз; 
990 грн – за складання висновку в цілому про виконання робіт за державними, міждержавними, галузевими, міжгалузевими, інноваційними програмами та проектами державного значення. 
2. При експертизі об’єкта наукової та науково-технічної експертиз, виконаного іноземною мовою (крім російської), розмір оплати за проведення експертизи підвищується на 15 відсотків. 
3. В окремих випадках за поданням Міністерства освіти і науки України та погодженням із Міністерством соціальної політики України і Міністерством фінансів України оплата за проведення експертизи великомасштабних об’єктів може перевищувати розміри оплати, визначені цими Нормами, за умови обов’язкового дотримання обмежень, установлених Законом України „Про наукову і науково-технічну експертизу”, у межах коштів, передбачених на відшкодування витрат на експертизу.

Заступник директора 
Департаменту заробітної плати 
та умов праці – 
начальник відділу
А. Литвин


Нравится? Лайкни!Категория: Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов | Добавил: pekach (19.04.2017)
Просмотров: 964
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar