Главная » Статьи » Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов

Наказ МСП №1500 від 12.12.2016. Про внесення зміни до Умов, критеріїв, диференційованих показників та розмірів посадових окладів керівників державних


МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ


НАКАЗ

12.12.2016
м. Київ
N 1500

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
27 грудня 2016 р. за N 1714/29844

Про внесення зміни до Умов, критеріїв, диференційованих показників та розмірів посадових окладів керівників державних, у тому числі казенних, підприємств, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України

Відповідно до пункту 4 Положення про Міністерство соціальної політики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року N 423 (зі змінами), пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 року N 859 "Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств"

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміну до пункту 4 Умов, критеріїв, диференційованих показників та розмірів посадових окладів керівників державних, у тому числі казенних, підприємств, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 30 березня 2016 року N 313, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 21 квітня 2016 року за N 611/28741, виклавши абзац другий у такій редакції:

"Мінімально допустимий розмір посадового окладу керівника підприємства із середньообліковою чисельністю працівників у еквіваленті повної зайнятості за рік до 50 осіб (включно) встановлюється в кратності до 3 мінімальних посадових окладів (ставок) працівника основної професії; із середньообліковою чисельністю працівників у еквіваленті повної зайнятості за рік від 51 до 100 осіб (включно) - в кратності до 4 мінімальних посадових окладів (ставок) працівника основної професії; із середньообліковою чисельністю працівників у еквіваленті повної зайнятості за рік від 101 до 200 осіб (включно) - у кратності до 5 мінімальних посадових окладів (ставок) працівника основної професії; із середньообліковою чисельністю працівників у еквіваленті повної зайнятості за рік 201 і більше осіб - у кратності до 6 мінімальних посадових окладів (ставок) працівника основної професії."

2. Управлінню по роботі з персоналом (Ю. Лагута) та Фінансово-економічному департаменту (В. Задніпрянець) забезпечити приведення контрактів керівників державних, у тому числі казенних, підприємств, що належать до сфери управління Мінсоцполітики, у відповідність до цього наказу.

3. Фінансово-економічному департаменту (В. Задніпрянець) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр
А. Рева
ПОГОДЖЕНО:
 
Голова Профспілки працівників
соціальної сфери України
В. І. Тьоткін
Перший заступник Голови
СПО об'єднань профспілок
О. О. Шубін
Перший заступник Голови
СПО сторони роботодавців
на національному рівні
Д. Олійник


Нравится? Лайкни!Категория: Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов | Добавил: yurist-online (30.01.2017)
Просмотров: 499
Всего комментариев: 0
avatar