Главная » Статьи » Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов

Наказ МВС/Міненерго N 178/164 від 02.03.2017. Про затвердження Інструкції про порядок обміну інформацією у сфері запобігання виникненню та реагування


МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

02.03.2017

м. Київ

N 178/164

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
28 березня 2017 р. за N 410/30278

Про затвердження Інструкції про порядок обміну інформацією у сфері запобігання виникненню та реагування на надзвичайні ситуації між Державною службою України з надзвичайних ситуацій і Міністерством енергетики та вугільної промисловості України

Відповідно до пункту 49 Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року N 11 (Постанова N 11), з метою реалізації державної політики у сфері захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та вдосконалення взаємодії Державної служби України з надзвичайних ситуацій з Міністерством енергетики та вугільної промисловості України у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Інструкцію про порядок обміну інформацією у сфері запобігання виникненню та реагування на надзвичайні ситуації між Державною службою України з надзвичайних ситуацій і Міністерством енергетики та вугільної промисловості України (далі - Інструкція), що додається.

2. Державній службі України з надзвичайних ситуацій спільно з Міністерством енергетики та вугільної промисловості України забезпечити обмін інформацією між оперативно-черговою службою державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС та диспетчерською службою Міненерговугілля України відповідно до вимог Інструкції.

3. Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС (Боднар В. Є.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаємо за собою.

 

Міністр внутрішніх справ України

А. Б. Аваков

Міністр енергетики та вугільної
промисловості України

І. С. Насалик

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної служби
України з надзвичайних ситуацій

М. О. Чечоткін

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
02 березня 2017 року N 178/164

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
28 березня 2017 р. за N 410/30278

ІНСТРУКЦІЯ
про порядок обміну інформацією у сфері запобігання виникненню та реагування на надзвичайні ситуації між Державною службою України з надзвичайних ситуацій і Міністерством енергетики та вугільної промисловості України

I. Загальні положення

1. Ця Інструкція визначає порядок обміну інформацією між ДСНС і Міненерговугілля України у сфері запобігання виникненню та реагування на надзвичайні ситуації (далі - НС).

2. Обмін інформацією між ДСНС і Міненерговугілля України у сфері запобігання виникненню НС та реагування в разі їх виникнення (далі - обмін інформацією) організовується у межах єдиної державної системи цивільного захисту:

на державному рівні - між оперативно-черговою службою державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС та диспетчерською службою структурного підрозділу Міненерговугілля України;

на регіональному рівні - між оперативно-координаційними центрами територіальних органів ДСНС та регіональними диспетчерськими службами галузей Міненерговугілля України.

3. Обмін інформацією здійснюється з метою запобігання виникненню НС, мінімізації їх можливих наслідків, організації узгодженого та ефективного реагування сил цивільного захисту на небезпечні події та НС, які можуть виникнути у межах компетенції Міненерговугілля України та пов'язані з аваріями на об'єктах теплопостачання та газопостачання, що належать до житлового фонду, згідно з Класифікаційними ознаками надзвичайних ситуацій, затвердженими наказом МНС України від 12 грудня 2012 року N 1400 (Наказ N 1400), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03 січня 2013 року за N 40/22572.

4. Обмін інформацією проводиться:

щодня шляхом надання інформації про оперативну обстановку у межах компетенції Міненерговугілля України щодо НС;

у разі загрози виникнення або виникнення НС - шляхом оперативного інформування та подальшого періодичного оперативного інформування про ліквідацію наслідків НС.

II. Щоденний обмін інформацією

1. Черговий диспетчерської служби Міненерговугілля України щодня до 08:00 інформує електронною поштою оперативно-чергову службу державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС про оперативну обстановку у межах компетенції Міненерговугілля України щодо НС.

2. За запитом оперативно-чергової служби державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС черговий диспетчерської служби Міненерговугілля України надає телефоном необхідні роз'яснення щодо переданої інформації.

III. Оперативне інформування

1. У разі отримання інформації про загрозу виникнення або виникнення НС у межах компетенції Міненерговугілля України черговий диспетчерської служби Міненерговугілля України терміново інформує телефоном оперативно-чергову службу державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС.

2. Усне інформування протягом однієї години підтверджується письмово електронною поштою на адресу оперативно-чергової служби державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС або факсимільним зв'язком повідомленням про загрозу виникнення або виникнення НС, форма якого викладена у додатку до цієї Інструкції.

3. У разі отримання оперативно-черговою службою державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС первинної інформації про загрозу виникнення або виникнення НС у межах компетенції Міненерговугілля України начальник чергової зміни державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС протягом 10 хвилин інформує про це телефоном чергового диспетчерської служби Міненерговугілля України.

4. За запитом чергового диспетчерської служби Міненерговугілля України інформація про оперативну обстановку в районі виникнення НС черговою службою державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС невідкладно надається факсимільним зв'язком або електронною поштою до диспетчерської служби Міненерговугілля України.

5. ДСНС здійснює оповіщення та інформування центральних і місцевих органів виконавчої влади про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій.

IV. Періодичне оперативне інформування

1. Інформування диспетчерською службою Міненерговугілля України оперативно-чергової служби державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС про ліквідацію наслідків НС здійснюється двічі на добу шляхом направлення інформації електронною поштою:

до 20:00 станом на 18:00;

до 08:00 станом на 06:00.

2. У разі розгортання роботи штабу з ліквідації наслідків НС (далі - Штаб) або міжвідомчого оперативного штабу (далі - МОШ) залежно від рівня НС періодичність та форми оперативного інформування про ліквідацію наслідків НС можуть змінюватися відповідно до рішень керівників цих органів управління.

3. У разі прийняття рішення щодо розгортання в державному центрі управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС Штабу або МОШ за запитом начальника чергової зміни ДСНС черговий диспетчерської служби Міненерговугілля України здійснює оповіщення керівництва Міненерговугілля України, яке входить до складу органів управління Штабу та МОШ.

V. Обмін інформацією

1. Передача інформації між оперативно-черговою службою державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС та диспетчерською службою Міненерговугілля України здійснюється за такими номерами телефонів та адресами електронної пошти:

оперативно-чергова служба державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС - телефон: (044) 247-30-50, 59-01 (АТС-10), факс: (044) 247-32-11, електронна пошта: oper@mns.gov.ua;

диспетчерська служба Міненерговугілля України - телефон/факс: (044) 531-36-90, 594-65-43, електронна пошта: info@mev.gov.ua.

2. Про зміни контактних номерів телефонів та адреси електронної пошти ДСНС та Міненерговугілля України негайно інформують один одного.

 

Директор Департаменту формування
політики щодо підконтрольних Міністрові
органів влади та моніторингу МВС

В. Є. Боднар

Начальник Управління охорони праці,
промислової безпеки, фізичного та цивільного
 захисту Міненерговугілля України

О. М. Усачов

Повідомлення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації


Нравится? Лайкни!Категория: Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов | Добавил: pekach (20.04.2017)
Просмотров: 1067
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar