Главная » Статьи » Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов

Постанова НБУ №402 від 22.11.2016. Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 14 вересня 2016 року N 386


ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 листопада 2016 року N 402

Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 14 вересня 2016 року N 386

Відповідно до статей 6, 7, 15, 44, 56 Закону України "Про Національний банк України", статті 66 Закону України "Про банки і банківську діяльність", статей 6, 11, 13 Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року N 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" та з метою вдосконалення порядку проведення деяких валютних операцій Правління Національного банку України постановляє:

1. Унести до пункту 6 постанови Правління Національного банку України від 14 вересня 2016 року N 386 "Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України" такі зміни:

1) абзац чотирнадцятий підпункту 2 виключити;

2) у підпункті 8:

абзац другий доповнити словами "або інших операцій";

в абзаці третьому слова "протягом року" замінити словами та цифрами "до 01 січня 2019 року";

3) у підпункті 14:

абзац дев'ятий доповнити словами "та/або платіжних доручень, які не потребують включення до відповідних реєстрів згідно з вимогами Інструкції";

після абзацу дев'ятого доповнити підпункт новим абзацом десятим такого змісту:

"на рахунках клієнта, якщо ці кошти використовуються для перерахування виключно разом з купленою іноземною валютою з метою виконання зобов'язань за операціями з імпорту товарів з урахуванням вимог Інструкції";

У зв'язку з цим абзаци десятий - двадцять перший уважати відповідно абзацами одинадцятим - двадцять другим;

4) підпункт 20 після абзацу четвертого доповнити новим абзацом п'ятим такого змісту:

"купівлі, перерахування іноземної валюти для розміщення банками - учасниками міжнародних платіжних систем гарантійного депозиту в іноземній валюті на рахунках міжнародних платіжних систем за межами України для забезпечення зобов'язань під час здійснення переказів за межами України".

У зв'язку з цим абзац п'ятий уважати абзацом шостим.

2. Департаменту відкритих ринків (Пономаренко С. В.) довести зміст цієї постанови до відома банків України для використання в роботі, а банкам України - до відома їх клієнтів.

3. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування, і діє до 15 грудня 2016 року включно.

 

Голова
В. О. Гонтарева


Нравится? Лайкни!Категория: Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов | Добавил: yurist-online (24.11.2016)
Просмотров: 555
Всего комментариев: 0
avatar