Главная » Статьи » Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов

Постанова НБУ №396 від 27.10.2016. Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України


ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 жовтня 2016 року N 396

Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України

Відповідно до статей 7, 15, 25, 44, 56 Закону України "Про Національний банк України", Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року N 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю", з метою удосконалення порядку відображення операцій у Системі підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України Правління Національного банку України постановляє:

1. Пункт 4.7 розділу IV Положення про здійснення операцій з банківськими металами, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 06 серпня 2003 року N 325, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 серпня 2003 року за N 749/8070 (у редакції постанови Правління Національного банку України від 30 грудня 2011 року N 497) (зі змінами), викласти в такій редакції:

"4.7. Уповноважені банки під час функціонування Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України (далі - Система підтвердження угод) підтверджують:

угоди (договори) з купівлі-продажу банківських металів за гривні, укладені з іншими уповноваженими банками;

угоди (договори) з купівлі-продажу банківських металів (крім інвестиційних монет України) за гривні, укладені з Національним банком".

2. Унести до розділу I Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 10 серпня 2005 року N 281, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 серпня 2005 року за N 950/11230 (зі змінами), такі зміни:

1) пункт 28 викласти в такій редакції:

"28. Суб'єкт ринку під час функціонування Системи підтвердження угод підтверджує:

угоди (договори) з купівлі-продажу як безготівкової, так і готівкової іноземної валюти за гривні, укладені з іншими суб'єктами ринку;

угоди (договори) з купівлі-продажу як безготівкової, так і готівкової іноземної валюти за гривні, укладені з Національним банком;

угоди (договори) з купівлі-продажу безготівкової іноземної валюти за гривні на умовах "своп", укладені з міжнародними фінансовими організаціями";

2) абзац перший пункту 31 викласти в такій редакції:

"31. Суб'єкт ринку здійснює операції з купівлі-продажу іноземної валюти з іншими суб'єктами ринку та/або з Національним банком на міжбанківському валютному ринку України під час функціонування Системи підтвердження угод з використанням її засобів";

3) абзац другий пункту 32 викласти в такій редакції:

"Суб'єкт ринку зобов'язаний здійснювати за дорученням клієнта купівлю та/або продаж іноземної валюти в сумі та за курсом, які визначені клієнтом у його заяві або дорученні".

3. Департаменту відкритих ринків (Пономаренко С. В.) довести зміст цієї постанови до відома банків України для використання в роботі.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови Національного банку України Чурія О. Є.

5. Постанова набирає чинності з 01 листопада 2016 року.

 

Голова
В. О. Гонтарева


Нравится? Лайкни!Категория: Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов | Добавил: yurist-online (02.11.2016)
Просмотров: 732
Всего комментариев: 0
avatar