Главная » Статьи » Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов

Постанова НБУ №405 від 22.11.2016. Про внесення зміни до Правил резервування коштів за залученими уповноваженим банком депозитами


ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 листопада 2016 року N 405

Про внесення зміни до Правил резервування коштів за залученими уповноваженим банком депозитами і кредитами (позиками) в іноземній валюті від нерезидентів

Відповідно до вимог статей 15, 25, 30, 44 та 56 Закону України "Про Національний банк України", у зв'язку з перерозподілом деяких функцій між підрозділами Національного банку України Правління Національного банку України постановляє:

1. В абзаці першому пункту 7 Правил резервування коштів за залученими уповноваженим банком депозитами і кредитами (позиками) в іноземній валюті від нерезидентів, затверджених постановою Правління Національного банку України від 18 червня 2008 року N 171, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 09 липня 2008 року за N 617/15308 (зі змінами), слова "територіального управління Національного банку за місцезнаходженням банку (Дирекції з банківського регулювання та нагляду)" замінити словами "Національного банку".

2. Департаменту відкритих ринків (Пономаренко С. В.) довести зміст цієї постанови до відома банків України для використання в роботі, а банкам України - до відома їх клієнтів.

3. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

 

Голова 
В. О. Гонтарева


Нравится? Лайкни!Категория: Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов | Добавил: yurist-online (24.11.2016)
Просмотров: 594
Всего комментариев: 0
avatar