Главная » Статьи » Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов

Рішення НАЗК №44 від 22.09.2016. Про відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію


НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

РІШЕННЯ

22.09.2016

м. Київ

N 44

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
21 жовтня 2016 р. за N 1370/29500

Про відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національне агентство з питань запобігання корупції

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 12 Закону України "Про запобігання корупції", частини третьої статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації", постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року N 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію" Національне агентство з питань запобігання корупції

ВИРІШИЛО:

1. Затвердити такі, що додаються:

1) Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національне агентство з питань запобігання корупції;

2) Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національне агентство з питань запобігання корупції.

2. Департаменту організаційного та кадрового забезпечення подати це рішення в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керівника апарату Національного агентства з питань запобігання корупції Ткаченка І. В.

Голова

Н. Корчак

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції
22 вересня 2016 року N 44

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 жовтня 2016 р. за N 1370/29500

 

 

 

 

 

 

Розмір фактичних витрат
на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національне агентство з питань запобігання корупції

N
з/п

Послуга, що надається

Вартість виготовлення 1 сторінки, % від розміру мінімальної заробітної плати

1

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,1

2

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,2

3

Копіювання або друк копій документів формату А4, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,3

4

Копіювання або друк копій документів формату А3, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,5

 

Керівник Департаменту
організаційного та кадрового забезпечення

Р. Ковальов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції
22 вересня 2016 року N 44

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 жовтня 2016 р. за N 1371/29501

 

 

 

 

 

 

ПОРЯДОК
відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національне агентство з питань запобігання корупції

1. Цей Порядок визначає механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються Національним агентством з питань запобігання корупції (далі - Національне агентство).

2. Цей Порядок застосовується у випадку, коли Національне агентство є належним розпорядником інформації.

3. Документи за запитом на інформацію надаються безкоштовно:

1) особі у разі надання інформації про неї;

2) якщо задоволення запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом, що не перевищує 10 сторінок;

3) щодо інформації, що становить суспільний інтерес.

4. Відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів здійснюється у разі потреби у виготовленні більш як 10 сторінок запитуваних документів, починаючи з першої сторінки, відповідно до Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національне агентство з питань запобігання корупції, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 22 вересня 2016 року N 44.

5. Розмір відшкодування фактичних витрат визначається самостійним структурним підрозділом апарату Національного агентства, до повноважень якого належить ведення бухгалтерського обліку та звітності (далі - бухгалтерська служба).

6. Структурний підрозділ апарату Національного агентства, до компетенції якого належить організаційне забезпечення відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" доступу до публічної інформації, якою володіє Національне агентство, в частині надання своєчасної, точної та повної інформації на запити на інформацію, які надходять до Національного агентства (далі - спеціальний підрозділ з питань запитів на інформацію), у разі необхідності здійснення копіювання або друку документів за запитом на інформацію обсягом більше ніж 10 сторінок подає заявку на виписку рахунка для здійснення оплати фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національне агентство (далі - Заявка), до бухгалтерської служби за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку.

7. На підставі отриманої Заявки бухгалтерська служба невідкладно виписує рахунок для здійснення оплати фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національне агентство (далі - Рахунок), за формою згідно з додатком 2 до цього Порядку, і передає його спеціальному підрозділу з питань запитів на інформацію для направлення запитувачу інформації.

8. Оплата Рахунка здійснюється у будь-якій фінансовій установі, зручній для запитувача інформації.

9. Не пізніше наступного дня після надходження від запитувача інформації коштів на рахунок Національного агентства бухгалтерська служба передає спеціальному підрозділу з питань запитів на інформацію копію виписки з реєстраційного рахунку, на який зараховано кошти, завізовану відповідальною особою бухгалтерської служби, з проставленням її посади, прізвища, імені, по батькові та поточної дати.

10. Після підтвердження факту повної оплати Рахунка впродовж трьох робочих днів інформація надсилається запитувачу.

11. Відповідь на запит на інформацію не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати Рахунка.

 

Керівник Департаменту
організаційного та кадрового забезпечення

Р. Ковальов

Заявка на виписку рахунка для здійснення оплати фактичних витрат на копіювання або друк документів

Рахунок для здійснення оплати фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником


Нравится? Лайкни!Категория: Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов | Добавил: yurist-online (16.11.2016)
Просмотров: 579
Всего комментариев: 0
avatar