Главная » Статьи » Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов

Рішення НАЗК №58 від 22.02.2017. Про внесення зміни до Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання


НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

РІШЕННЯ

22.02.2017  № 58

 

Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
29 березня 2017 р. 
за № 431/30299

Про внесення зміни до Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Відповідно до частини першої статті 8, статті 11 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) та з метою приведення положень Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у відповідність до вимог Закону Національне агентство з питань запобігання корупції ВИРІШИЛО:

1. У пункті 16 розділу ІІІ Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10 лютого 2017 року № 56, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 13 лютого 2017 року за № 201/30069, слова "нормативно-правовим актом, прийнятим Національним агентством" замінити словами "цим Порядком".

2. Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції подати в установленому порядку це рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Національного агентства з питань запобігання корупції Корчак Н.М.

4. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Голова

Н. Корчак


Нравится? Лайкни!Категория: Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов | Добавил: pekach (05.04.2017)
Просмотров: 760
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar